Üretim tesislerimizde, her ürün segmenti için bağımsız bir KOBİ mantığıyla çalışan 4 farklı fabrikamız bulunmaktadır. Ürün yelpazemiz içerisinde perdeli ve tenteli semi-treyler, açık kasa ve konteyner taşıyıcı, damper, alüminyum ve paslanmaz çelikten tanker ile alüminyum silolar, frigo kutu araçlar, low-bed ve low-loader taşıyıcılar yer alır.

KAMPANYALAR Tüm Kampanyalar

ÇÖZÜMLERİMİZ

 • Tırsan Finans

  Tırsan Finans, treyler ve çekici almak isteyen taşımacılara finansman sağlayarak maliyetlerini düşürür, sektörleri ile ilgili yenilikçi, rekabetçi oranlara sahip, uygun ödeme planları ile, hızlı ve güvenilir finansman olanakları sunar.

  Satış Sonrası Hizmetler

  Treylerinizi almayı düşündüğünüz andan itibaren sizinle birlikteyiz. Treylerinizin yük altında ve zorlu yol koşullarında yıpranması günlük sorununuz olmaktan çıkar, Tırsan Satış Sonrası Hizmetler treylerinizin kendinden emin ilerlemesini sağlar.

  FiloTIR

  Tırsan Treyler, müşterilerine daha rekabetçi olma fırsatı tanımak adına, FiloTIR uygulaması ile Tırsan, Kässbohrer, Talson ve DAF marka treyler ve çekicileri, ayrıcalıklı çözümlerle, uygun şartlarla, hızlı ve kolay bir şekilde kiralama fırsatı sunuyor.

TIRSAN'DAN HABERLER Tüm Haberler

18 Ağustos 2016

KASTAMONULU TAŞIYICILAR KÄSSBOHRER AÇIK KASA’YI ANLATIYOR

17 Ağustos 2016

TIRSAN ALMANYA’DA SATIŞLARINI ÜÇ KAT ARTIRDI

11 Ağustos 2016

TIRSAN TRAILER INNOVATION 2017’DE ÖDÜLE KOŞUYOR

11 Ağustos 2016

TIRSAN YENİ TEKNOLOJİLERİNİ IAA 2016’DA SERGİLEYECEK

11 Temmuz 2016

TIRSAN’DAN TREYLER İHRACATINDA TARİHİ REKOR

01 Temmuz 2016

TIRSAN SERVİSLERİNDE YAZ BOYUNCA FERAHLATAN KAMPANYA

10 Haziran 2016

TIRSAN TREYLER SERVİS NOKTALARINA BİR YENİSİNİ DAHA EKLEDİ