Üretim tesislerimizde, her ürün segmenti için bağımsız bir KOBİ mantığıyla çalışan 4 farklı fabrikamız bulunmaktadır. Ürün yelpazemiz içerisinde perdeli ve tenteli semi-treyler, açık kasa ve konteyner taşıyıcı, damper, alüminyum ve paslanmaz çelikten tanker ile alüminyum silolar, frigo kutu araçlar, low-bed ve low-loader taşıyıcılar yer alır.

KAMPANYALAR Tüm Kampanyalar

ÇÖZÜMLERİMİZ

 • Tırsan Finans

  Tırsan Finans, treyler ve çekici almak isteyen taşımacılara finansman sağlayarak maliyetlerini düşürür, sektörleri ile ilgili yenilikçi, rekabetçi oranlara sahip, uygun ödeme planları ile, hızlı ve güvenilir finansman olanakları sunar.

  Satış Sonrası Hizmetler

  Treylerinizi almayı düşündüğünüz andan itibaren sizinle birlikteyiz. Treylerinizin yük altında ve zorlu yol koşullarında yıpranması günlük sorununuz olmaktan çıkar, Tırsan Satış Sonrası Hizmetler treylerinizin kendinden emin ilerlemesini sağlar.

  FiloTIR

  Tırsan Treyler, müşterilerine daha rekabetçi olma fırsatı tanımak adına, FiloTIR uygulaması ile Tırsan, Kässbohrer, Talson ve DAF marka treyler ve çekicileri, ayrıcalıklı çözümlerle, uygun şartlarla, hızlı ve kolay bir şekilde kiralama fırsatı sunuyor.

TIRSAN'DAN HABERLER Tüm Haberler

14 Şubat 2017

TIRSAN’A AVRUPA’DAN BİR ÖDÜL DAHA

10 Ocak 2017

TIRSAN RULO TAŞIYICI HOLLANDA YOLLARINDA

09 Ocak 2017

BPET AKARYAKIT DAĞITIM FİRMASI TAM GÜVENLİK İÇİN TIRSAN'I TERCİH ETTİ

28 Aralık 2016

TIRSAN GÜNEY KORELİ MİSAFİRLERİNİ ADAPAZARI FABRİKASINDA AĞIRLADI

27 Aralık 2016

TAM 40 YILDIR HER GÜN LİDERİZ

23 Aralık 2016

TUNA LOJİSTİK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ İÇİN TIRSAN’A YATIRIM YAPTI

14 Aralık 2016

İŞİNİZ “TEHLİKELİYSE” İLK ADIMA DİKKAT!