Knauf’un ilk semi-treyleri Türkiye’nin lider üreticisi TIRSAN’dan
Türkiye’nin 32 yıldır değişmez lider treyler üreticisi Tırsan, Knauf A.Ş filosuna ilk semi-treyler aracını teslim etti.

Tırsan Adapazarı Tesisleri’nde 07 Nisan 2010 Çarşamba günü gerçekleşen teslimat törenine DAF-TIRSAN Satış Temsilcisi Ertuğrul Erkoç, Knauf A.Ş. Lojistik Yöneticisi Cavit Mocan ve Knauf A.Ş. İzmit Fabrika Müdürü İlker Önder ve katıldı.
Tören esnasında Knauf A.Ş.’ye Tırsan’ın geniş kapsamlı Ar-Ge çalışmaları sonucu geliştirdiği ve aynı segment araçlardan 2 ton daha hafif olan TIRSAN MaximaL teslim edildi.

Teslimat sırasında yaptığı konuşmada Cavit Mocan, tüm lojistik operasyonlarının kendileri için büyük önem arz ettiğini belirterek, “Ürünlerimizin lojistiği de bizim için ürünün kendisi kadar önemli, o sebepten işimizi güçlü ve güvenilir bir markaya teslim etmek istedik. Türkiye’nin yıllardır vazgeçilmeyen lider üreticisi TIRSAN ilk tercihimiz oldu” dedi.

Mocan ayrıca taşımacılıklarını bugüne kadar kamyonlarla gerçekleştirdiklerini belirterek, “Kamyon’dan çekici/semi-treyler geçişi bizim için artık kaçınılmaz oldu. TIRSAN MaximaL rakip araçlara kıyasla 2 ton daha hafif boş ağırlılığa sahip olmasından dolayı ilk tercihimizdi. Bu sayede hem daha fazla yükleyebiliyoruz hem de boş seferlerde tasarruf ediyoruz” dedi.
Knauf ile iş ortaklıklarında bu teslimatın bir başlangıç olduğunu söyleyen DAF-TIRSAN Satış Temsilcisi Ertuğrul Erkoç, “Knauf A.Ş. ile ortak projelerimize devam edeceğiz” diyerek sözlerini tamamladı.

1932 yılında Almanya’da kurulan Knauf, 40 ülkede 150’den fazla fabrika ile faaliyet gösteriyor. Türkiye’nin ilk Alçıpan® üreticisi olan Knauf A.Ş., 1.200’den fazla seçenekle Dünya’nın en geniş ürün gamına sahip. Knauf A.Ş.’nin Türkiye’de 2009 yılında Ankara-Ahiboz’da faaliyete geçirdiği alçı üretim tesisi ile fabrika sayısını üçe çıkardı.     


   © Copyright 2004-2007 Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır / Designed By Dreams&Bytes Linkler Site Haritası