DAF ve TIRSAN çok ilgi gören Roadshow’u Ankara’da tamamladı
DAF ve TIRSAN tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve çok ilgi gören Roadshow aktivitesi en son Ankara etabı ile tamamlandı. Toplam 14 ilde 5.682 km yol yaparak yaklaşık 3.000 nakliyeciye ulaşıldı. Her ilde nakliyeciler tarafından büyük ilgi gören gündüz aktivitesinde hem araçlar tanıtıldı hem de test sürüşleri yapıldı.

DAF ve TIRSAN tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve çok ilgi gören Roadshow aktivitesi en son Ankara etabı ile tamamlandı. Toplam 14 ilde 5.682 km yol yaparak yaklaşık 3.000 nakliyeciye ulaşıldı. Her ilde nakliyeciler tarafından büyük ilgi gören gündüz aktivitesinde hem araçlar tanıtıldı hem de test sürüşleri yapıldı. Akşam ise gala yemeği ile müşteriler hem kendi bölgeleri hem de sektör hakkında bilgi alış verişinde bulundular. Gaziantep, Antakya, Adana, Mersin, Kayseri, Konya, Bucak, Antalya, İzmir, Bursa, Bolu, Ankara, Trabzon ve Hopa illeri Roadshow aktivitesi çerçevesinde tek tek ziyaret edildi.

2007 yılında taşımacılık sektöründeki başarısının 30. yılını kutlayan Tırsan, “DAF ve Tırsan Türkiye Yollarında” temasıyla geleneksel hale gelen Roadshow aktivitesini Tırsan A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ö. Çetin Nuhoğlu ve DAF Trucks N.V. Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Kerry McDonagh’nın da katıldığı bir törenle 30 Mayıs Çarşamba günü Samandıra Tesisleri’nden yola çıkardığı araçlarla başlattı.

Bu yılki geleneksel Tırsan Roadshow aktivitesine 61. IAA Fuarı’nda “Truck of the year 2007” yılın çekicisi ödülünü alan DAF XF 105 Euro 5, DAF CF 85 Euro 5, DAF CF 85 Euro 3, tipi çekiciler ile Tırsan Frigorifik ve Mega tipi treylerler ile Kässbohrer STB 38 tipi yakıt tankeri katıldı. gündüz yapılan araç tanıtımlarında nakliyeciler hem araçları yakından incelemek hem de test etmek fırsatını yakaladı.

Tırsan Treyler San. Tic. Ve Nak. A.Ş. hakkında bilgi:
1977’de faaliyetlerine başlayan Tırsan, 2007’de taşımacılık sektöründeki başarısının 30. yılını kutluyor.Türkiye’nin en büyük treyler üreticisi olan Tırsan Treyler A.Ş’nin Adapazarı fabrikası 1993 yılında kuruldu. Toplam 250.000 m2 alana sahip olan fabrika, 45.886 m2 kapalı alanı, 37.211 m2 kapalı üretim alanı ve 6 adet üretim holüyle hizmet vermeye devam ediyor.

1995 Nisan ayında DAF Trucks N.V. ile distribütörlük anlaşması yapan Tırsan, “DAF Trucks N.V.” firmasının Türkiye’deki münhasır distribütörlüğünü aldı. İstanbul Samandıra’da yerleşik olan DAF Trucks N.V. Türkiye distribütörü Tırsan Treyler A.Ş., bugün Türkiye’nin geneline yayılmış satış ve servis ağıyla Türkiye ağır ticari araç sektörüne hizmet veriyor. Her geçen gün hedeflerini büyüten Tırsan, DAF’ta büyümeye devam ederken treyler sektöründeki liderliğini 2007 yılında da sürdürüyor.

Türkiye’nin en büyük treyler imalatçısı Tırsan, 2002 yılında Alman Kässbohrer tanker ve silo fabrikasını, markası ve tüm teknik altyapısı ile satın almış olup, o günden beri tanker ve silobas araçlar imal etmektedir. ADR’ye uygun tanker ve silobas araç üreten Kässbohrer, Türkiye nakliye sektörünün ihtiyaçlarına Avrupa standartlarında cevap vermektedir.

2003’te Hollandalı treyler üreticisi TALSON, TIRSAN bünyesine katıldı. Kendi kendini taşıyan alüminyum gövde (opsiyon olarak izolasyonlu) ve hafif tasarımlı hava kargo, tekstil, dağıtım, dökme yük, soğutuculu semi treyler ve swap body gibi özel ürünleri ile TALSON müşterilerine sadece semi treyler üretmekle kalmayıp aynı zamanda en iyi kaliteyi sunmaktadır.
     


   © Copyright 2004-2007 Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır / Designed By Dreams&Bytes Linkler Site Haritası