Üretim tesislerimizde, her ürün segmenti için bağımsız bir KOBİ mantığıyla çalışan 4 farklı fabrikamız bulunmaktadır. Ürün yelpazemiz içerisinde perdeli ve tenteli semi-treyler, açık kasa ve konteyner taşıyıcı, damper, alüminyum ve paslanmaz çelikten tanker ile alüminyum silolar, frigo kutu araçlar, low-bed ve low-loader taşıyıcılar yer alır.

Tırsan’da seçme ve yerleştirme süreci, sizi daha iyi anlamaya yönelik olarak tasarlanmıştır. Özgeçmişinizde belirttiğiniz niteliklerinizi bu süreç boyunca bize anlatmanız ve açıklamanız beklenmektedir.

Şirketimiz çeşitli kaynaklardan iş ilanları yayınlamaktadır. Kendinize uygun olduğunu düşündüğünüz pozisyona başvurduktan sonra özgeçmişiniz başvuruda bulunduğunuz pozisyonun gerekleri doğrultusunda değerlendirmeye alınacaktır. Pozisyon gerekliliklerini karşıladığınız görüldükten sonra öncelikli olarak telefon mülakatı ile ön görüşme yapılmaktadır. Telefon mülakatımız sonrasında işe alım uzmanlarımız pozisyon için adaylar olumlu bulunduğu takdirde, ofisimizde yüz yüze mülakata davet etmektedirler.

İşe alım uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilen yüz yüze mülakatlarımızda unvan seviyesine bağlı olarak oluşturulan Yetkinlik Bazlı Mülakat uygulamamız doğrultusunda ilgili pozisyonun gerektirdiği bilgi, beceri ve davranış özellikleri ölçümlenir. 

 

Yetkinlik bazlı mülakata ek olarak pozisyonunun gereklilikleri doğrultusunda kişilik envanteri, İngilizce, Almanca, genel yetenek vb. test uygulamaları yapılmaktadır.

Daha sonrasında işe alım uzmanlarımızın hazırladığı raporlar ile uygun adaylarımız departman yöneticisi ve üst yönetime sunulur. Adayın deneyim ve yetkinlikleri ilgili yöneticiler ile değerlendirildikten sonra adaylarımız ilgili departman yöneticileri ve üst yönetim ile son görüşme için ofisimize davet edilir.

Görüşme sürecimiz bittikten sonra teklif aşamamıza geçmeden önce adaylarımız bilgilendirilerek referans kontrollerimiz tamamlanır. Referans kontrolleri tamamlandıktan sonra piyasa ücret araştırması ve şirket ücret skalamız göz önünde bulundurarak hazırlanan iş teklif mektuplarımız adaylarımıza iletilir.

Seçme ve yerleştirme sürecimizin herhangi bir aşamasında olumsuz olarak değerlendirilen tüm adaylarımıza geri bildirimde bulunmak sürecimizin ayrılmaz bir parçasıdır.