Üretim tesislerimizde, her ürün segmenti için bağımsız bir KOBİ mantığıyla çalışan 4 farklı fabrikamız bulunmaktadır. Ürün yelpazemiz içerisinde perdeli ve tenteli semi-treyler, açık kasa ve konteyner taşıyıcı, damper, alüminyum ve paslanmaz çelikten tanker ile alüminyum silolar, frigo kutu araçlar, low-bed ve low-loader taşıyıcılar yer alır.

Sürekli Gelişim ile Yeni Ufuklara

2018 yılından beri ana sponsoru olduğumuz Kalder(Türkiye Kalite Derneği) Kalite Kongresinin 29.suna bu sene de ana sponsor olmaktan gurur duyuyoruz.

17-18 Kasım tarihlerinde “Yeni Yönler ve Yeni ufuklar” temasıyla tüm dünyayı daha önce görülmemiş bir şekilde etkileyen pandemi süreci ve sonrasında gelişecek dünya düzeni ile ilgili online düzenlenecek Kalite kongresi https://www.kalitekongresi.org/ toplam 22 oturum ve 12 çalıştay ile tüm paydaşlarımızla bir araya geleceğiz.

Tırsan kurulduğu günden beri gözettiği ve 2001 yılından beri sertifikalandırdığı tüm kalite sistemleri ve 2008 yılından beri uyguladığı ve içselleştirdiği yalın üretim prensipleri ile bugün sosyal çevre ve insan sağlığı konularında öncü üretimi ile Avrupa’nın en geniş ürün gamını üretmekte ve 55’ten fazla ülkedeki müşterilerine ulaştırmaktadır.

Kalite sistemlerinde ve yalın üretimdeki yetkinliği ile süreçlerini ve Tırsan ailesinin üyelerini ve paydaşlarını sürekli geliştirmekte ve her koşulda müşteri memnuniyetini, operasyonel verimliliği, iş ve çevre güvenliğini en yüksek seviyede karşılayan ürünler hizmetler ve çözümler üretmektedir.

Tırsan 2009 yılında sektörün ilk Ar-Ge merkezini devreye aldıktan sonra ulusal ve uluslarası birçok ödüle layık görülmüştür. Tırsan,Türkiye otomotiv sektöründe en çok patent sahibi 3.şirket olarak, ürün, proses ve malzeme konularındaki çalışmalarını ulusal ve uluslarası bir çok paydaş ile yürütmektedir. Avrupa İnovasyon ödüllerinde tescillenmiş başarıları ile müşterilerinin ihtiyaçlarını en doğru ve inovatif çözümler ile karşılamakta ve geleceğin teknolojilerini üretmektedir.

Yeni ufuklara giderken, kalite bağlılığı ve yalın üretim prensipleri ile yetkinliklerini geliştirmeye ve öncelikli müşterileri ve tüm paydaşları ile sürekli ilerlettiği ar-ge çalışmaları ile karayolu taşımacılığında kendi teknolojisini üreterek sürekli gelişen ve değişen sektörü geleceğe taşımaya devam edecektir.