Group 23 Group 22 126516 126509 Fill 4 Fill 1 Fill 1 Combined Shape feather:arrow-down-circle copy Group 9

Düzenlenen treylerlerin teslimat töreni Atako Taşımacılık Denizcilik A.Ş. Satış Müdürü Naci Oktar, Operasyon Uzmanı Selçuk Yıldız ve DAF-TIRSAN Otomotiv Satış Temsilcisi Orkun Demir’in katılımı ile gerçekleşti. 

Atako Taşımacılık Denizcilik A.Ş. Satış Müdürü Naci Oktar teslimat töreninde yaptığı açıklamada, Tırsan araçlarının şasisinin kataforez kaplama olması, araçları paslanmaya karşı 10 yıl boyunca garanti altına almaktadır. Böylece, araçların 2. el değeri yükselmektedir, bu da bizim için büyük avantaj. Bunun yanı sıra araçta bulunan ve K-fix yük sabitleme sistemi sayesinde taşımalarımızı kolay ve güvenli yapabilmekteyiz” dedi. Oktar, “Ayrıca DAF-TIRSAN’ın sahip olduğu geniş servis ağı ve uzman kadrosu ile vermiş olduğu hızlı hizmetler de oldukça memnuniyet verici,” açıklamasında bulundu. 

Merkezi Mersin olan, İstanbul ve İzmir de şubeleri bulunan Atako Taşımacılık Denizcilik A.Ş. yurtiçinde ve yurtdışında hava, deniz, kara taşımacılığının yanı sıra konteyner taşımacılığı alanlarında da müşterilerine lojistik hizmeti vermektedir.