Group 23 Group 22 126516 126509 Fill 4 Fill 1 Fill 1 Combined Shape feather:arrow-down-circle copy Group 9

HABERLER


Avrupa’daki Tırsan İlgisini Gördü 46 Adetlik Filo Kurdu

Avrupa’daki Tırsan İlgisini Gördü 46 Adetlik Filo Kurdu

25 Kasım 2016

Türkiye’nin lider treyler üreticisi Tırsan ürünleri Avrupalı firmaların da ilk tercihi oluyor. Avrupa’nın önde gelen kiralama şirketi ICTS B.V. bu talepleri karşılamak için Tırsan ürünlerinden oluşan 46 adetlik filo kurdu. Firma en son filosuna Talfix® donanımlı Talson TGM TAL treyleri kattı.

Hollanda Rotterdam merkezli ICTS B.V. (International Container & Trailer Service) firması filosuna kattığı Tırsan ürünleri ile Avrupalı müşterilerine kiralama hizmeti veriyor. ICTS B.V.en son 2002 yılından bu güne Türkiye’nin lider treyler üreticisi Tırsan bünyesinde yer alan Avrupa’nın kutu treylerdeki öncü ismi Talson’u tercih etti.

Talfix® donanımlı Talson TGM TAL treyler, Talson Kilit Müşteriler Satış Müdürü Johan Verdonscho tarafından ICTS B.V.CEO’su, Joop Roijakkers’e teslim edildi. 

Müşteri İhtiyaçlarını TIRSAN Ürünleri İle Karşılıyoruz

Teslimat töreninde konuşan International Container & Trailer Service CEO’su Joop Roijakkers, taşımacılık sektörünün önde gelen firmalarından biri olan DSV Global Transport and Logistics’e araç kiralama hizmeti verdiklerini söyledi. Müşterilerin Tırsan ürünlerine yoğun ilgi gösterdiğini ve bunun için filolarına 46 adet Talson ve Kässbohrer marka treylerler kattıklarını açıkladı.

Joop Roijakkers,”Sahip olduğumuz filomuzu müşterilerimizin isteklerini karşılayacak ürünler ile büyütüyoruz. Örneğin filomuzda, intermodal taşımacılığa uygun Kässbohrer Perdeli Mega, Talson Tekstil Taşıyıcı TGM TAL ve FNA Sınıfı Hava Kargo Taşıyıcı TAG FNA semi- treylerler yer alıyor” dedi.

“Bugün burada teslim almış olduğumuz Talson semi-treylerleri tercih etmemizdeki en önemli etken; aracın sahip olduğu TALFIX® teknolojisi sayesinde üst yapısının sağlam olmasıdır” diyen Rojakkers filolarına kattıkları Talson’un sunduğu avantajları anlattı. “Bu sayede çift katlı yük taşımalarımızı gerçekleştirirken, TALFIX® teknolojisinin farklı boyutlardaki paletlerinin farklı kombinasyonlar oluşturuyor olması operasyonel işlerimizi oldukça kolaylaştırıyor, bu da bizim için büyük avantaj. Ayrıca Talson treylerlerin, ürünlerin hızlı ve güvenli taşınabilmesi için TAPA (Transported Asset Protection Association – Değerli Ürünlerin Taşınması Birliği),  DIN EN 12642 Code XL sertifikalarına ve kriterlerine sahip olması da bizi oldukça memnun etti.”