Group 23 Group 22 126516 126509 Fill 4 Fill 1 Fill 1 Combined Shape feather:arrow-down-circle copy Group 9

HABERLER


BEŞLİ LOJİSTİK: “İYİ HİZMET İÇİN TIRSAN”

BEŞLİ LOJİSTİK: “İYİ HİZMET İÇİN TIRSAN”

05 Temmuz 2022

Tırsan, yeni iş ortağı Beşli Lojistik’e 6 adet Tenteli Perdeli Multi Ride teslimatı gerçekleştirdi. Beşli Lojistik, ticari ilişkiden çok ailesinin bir ferdi gördüğü müşterilerine en iyi hizmeti vermek için Tırsan’ı tercih etti.


Balkanlar’dan Ortadoğu’ya komple, parsiyel ve aynı zamanda transit taşımacılık yapan Beşli Lojistik, Tırsan’dan 6 adet Tenteli Perdeli Multi Ride teslim aldı.


Avrupa’nın en geniş ürün gamıyla sektördeki müşterilerinin ihtiyaçlarını tam karşılayan Tırsan, Adapazarı fabrikasında teslimatlara devam ediyor. Tırsan’ın gerçekleştirdiği teslimat törenine; Beşli Lojistik Firma Sahibi Ahmet Beşli, İdari işler Müdürü Mine Erarslan, Operasyon Müdürü Cem Bağlan ve Tırsan Treyler Satış Koordinatörü Ertuğrul Erkoç katılım gösterdi.


Beşli Lojistik; “Ailemizin bir ferdi gördüğümüz müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz”


Beşli Lojistik firma sahibi Ahmet Beşli gerçekleştirilen teslimat töreninde yaptığı konuşmada; ‘’Beşli Lojistik olarak, 2011 yılı itibariyle Avrupa’dan Asya’ya, Balkanlar’dan Ortadoğu’ya uzanan oldukça geniş bir alanda faaliyet göstermekteyiz. İhracat ve ithalat yük taşımalarının yanı sıra Türkiye üzerinden transit geçişli taşınmakta olan üçüncü ülke yük gruplarının nakliyesini de başarılı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Hem yurt içi hem de yurt dışında gerçekleştirdiğimiz parsiyel ve komple taşıma operasyonlarımızda uzun yollarda uzun yolculuklar yapıyoruz. Buna bağlı olarak Tırsan ile çalışmaya başlama nedenimiz Tırsan araçlarının hem yakıt tasarrufu sağlaması hem de dayanıklılığı ile uzun yollar için doğru seçim olmasıdır. Firma olarak, beraber çalışmaya başladığımız iş ortaklarımızı müşteri olarak değil Beşli Lojistik ailesinin bir ferdi olarak görüp; ticari ilişkileri samimi duygularla harmanlamaktan yanayız. Ailemizin bir ferdi gördüğümüz müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için Tırsan’ı tercih ediyoruz.’’ ifadelerini kullandı.


Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride Özellikleri


Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride araçlar, çift süspansiyon sistemi ile ayarlanabilir beşinci teker yüksekliğine sahip olup, çekici ayırt etmez. Bu sayede hem midilli hem de yarı midilli çekiciler başta olmak üzere tüm çekicilerle eşleşebilir.


Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride treylerler, yükün emniyetli şekilde taşınabilmesi için, televre üzerindeki her biri 2,5 ton kapasiteli toplam 236 farklı noktadan bağlantı yapmaya olanak sağlayan K-Fix yük güvenlik sistemine ve Code XL yük emniyet sertifikasına sahiptir. Öte yandan aracın, şasi ve çelik aksamları çinko tri-elektron metoduna göre kataforez (KTL) kaplamalıdır.


Mekanik çatı kaldırma sistemi sayesinde; 5 farklı iç net opsiyonu, hızlı yükleme ve boşaltma kolaylığı sunan Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride, yan kayar perde ve kayar çatı özelliği sayesinde müşterilerine maksimum verimliliği sunmaktadır. 7,2 ton forklift aks yüküne dayanıklı tabanı sayesinde, rampa yüklemelerinde maksimum taban dayanımı sağlamaktadır. Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride, Gümrük Mevzuatı kurallarına tam uyumu ile uluslararası yük taşımacılığı gerçekleştiren müşterimiz için doğru çözümdür.