Group 23 Group 22 126516 126509 Fill 4 Fill 1 Fill 1 Combined Shape feather:arrow-down-circle copy Group 9

2002 yılından beri Tırsan bünyesinde faaliyet gösteren Alman treyler üreticisi Kässbohrer,17-21 Kasım 2015 tarihleri arasında Fransa’nın Lyon kentinde gerçekleştirilecek olan Solutrans fuarında yerini alıyor.

Solutrans fuarında Kässbohrer, iç alanda bulunan 4. Hol 4N178 no’lu standında perdeli semi-treyleri K.SCH X’i,  platform semi-treyler aracı K.SPS 3’ü ve dış alan Hol 5 EXT2 003 no’lu stantta low-bed semi-treyler aracı olan K.SLA 3’ü sergileyecek.

İki yılda bir düzenlenmekte olan Solutrans fuarının bu sene 13.sü gerçekleştirilmektedir. Taşımacılık sektörü ve Kentsel Ulaşım profesyonellerinin bir araya geldiği fuar, 75malan üzerinde 850 katılımcı firmaya ve 37.000 ziyaretçiye ev sahipliği yapacak.

Solutrans fuar araçları hakkında

K.SCH X:

Kässbohrer’in Maxima Perdeli semi-treyleri K.SCH X, güvenli yükleme özellikleri ile müşterilerine tüm operasyonlarında en son teknolojiyi uygulayabilme avantajı sunmaktadır. Perdeli Maxima’nın şasi ve panellerinin çinko tri-elektron metoduna göre kataforez (KTL) kaplama oluşu aracı 10 yıl paslanmazlık garantisi altına almaktadır.

Ayrıca, 8 ton forklift aks yüküne dayanıklı olan sert tahta [hard wood] taban özelliği bulunmaktadır. Bu sistem, özellikle yüksek ağırlıklı forklift yüklerine karşı geliştirilmiş olup, şasi ve tahtanın daha uzun ömürlü ve sağlam olmasını sağlamaktadır.

Öte yandan treylerin sahip olduğu yük güvenliği Tırsan mühendisleri tarafından geliştirilen K-fix sistemi ile sağlanmaktadır. K-fix, 236 farklı noktadan yük bağlama olanağı sunmaktadır. K-fix, televre üzerinde tüm araç boyunca yer alan her biri 2,5 ton yük direncine dayanıklı bağlama noktaları ile kapakları çıkarmadan ve aracın iç genişliğinden ödün vermeden yükleri emniyet altına alır. Tüm bu özellikler sayesinde,  EN 12642 Code XL - VDI 2700 standardında yük güvenliği sağlanmaktadır.

K.SLA 3:

Uzayabilir low-bed ürün gurubundan K.SLA 3, 6 metreye kadar uzayabilir platformu ve 50’şer santimetrelik farklı kilitleme pozisyonu sayesinde farklı boyutlarda yüklerin taşınmasında esneklik sağlamaktadır.

Sabit ve serseri dingil dizilişi ile zorlu yollarda maksimum manevra kabiliyeti sunan K.SLA 3, 12.070 kilogram boş ağırlığa ve toplam 52.800 kilogram teknik taşıma kapasitesine sahiptir. Ayrıca, 32 adet yük bağlama halkası ile maksimum yük güvenliği avantajı sunarak ağır taşımacılık ihtiyaçlarınızda rekabet gücünüzü artırmaktadır.

K.SPS 3

Kässbohrer Platform Semi-treyler, K.SPS 3, 5.500 kg boş ağırlığı ile yüksek taşıma kapasitesine sahip olup, KTL kaplamalı şasisi ile uzun ömürlü kullanım sunmaktadır. Yan televre üzerinde yer alan 20 adet baba yuvası ve 4 ton kapasiteli 14 adet yük bağlama halkası ile K.SPS 3, geliştirilmiş yük güvenliği sayesinde operasyonel esneklik sağlamaktadır.

Ayrıca, azami yükün ağırlığına bağlı olarak, 30 mm kalınlıkta sert tahta tabanı ve 6 x 2 adet konteyner kilidi opsiyonu ile konfigüre edilebilmektedir. (1 x 20 ft ortada, 2 x 20 ft veya 1 x 40 ft konteyner taşımacılığı için.)