Group 23 Group 22 126516 126509 Fill 4 Fill 1 Fill 1 Combined Shape feather:arrow-down-circle copy Group 9

HABERLER


Logitrans Lojistik A.Ş. 150. Tırsan Aracı İle Filosunu Büyütmeye Devam Ediyor

Logitrans Lojistik A.Ş. 150. Tırsan Aracı İle Filosunu Büyütmeye Devam Ediyor

30 Aralık 2020

Treyler sektörünün güvenilir lideri Tırsan, salgına karşı gerekli tüm önlemleri alarak fiziki teslimat törenlerine aralıksız devam ediyor. Uluslararası taşımacılığın önde gelen firmalardan Logitrans Lojistik A.Ş. araç yatırımında tercihini yine Tırsan’dan yana kullanarak, filosuna 25 adet Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride treyler ekledi. Son teslimat ile birlikte firmanın filosundaki Tırsan araç sayısı 150’ye ulaştı.
 

Güvenilir lider Tırsan, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği en geniş ürün gamıyla lojistik firmalarının ilk tercihi olmaya devam ediyor. Logitrans Lojistik’in Tuzla’daki garajında yapılan teslimat törenine;  Logitrans Lojistik A.Ş. Araç Bakım ve Garaj Sorumlusu Ali İncekaş ve Tırsan Treyler Satış Yöneticisi Recep Öndal Demirci katıldı.
 

Güvenilir Ürün ve Hizmetleri İle Tek Tercihimiz Tırsan
 

Teslimat töreninde açıklamalarda bulunan Logitrans Lojistik A.Ş. Araç Bakım ve Garaj Sorumlusu Ali İncekaş, “Firma olarak kurulduğumuz günden bu yana yapmış olduğumuz treyler yatırımlarımızda yurt içi ve yurt dışı taşımacılık hizmetlerimiz için tek tercihimiz Tırsan ürünleri oldu. Tırsan, kaliteli araçları ve sahip olduğu geniş satış sonrası servislerinde uzman kadrosu ile vermiş olduğu çözüm odaklı ve hızlı hizmetleriyle her zaman yanımızda oldu” dedi.
 

Firma hakkında da bilgi veren Ali İncekaş, Logitrans Lojistik,  Rusya ve Kazakistan başta olmak üzere Baltık, Bağımsız Devletler Topluluğu, Asya ve Doğu Avrupa'ya lojistik hizmeti vermektedir. Karayolu, denizyolu, demiryolu,  havayolu,  parsi̇yel,  özel proje  ve fuar taşımacılığı, E-Ticaret ve tedarik zinciri çözümleri alanında da hizmet verdiklerini belirten İncekaş, İstanbul dışında Gürcistan’da Tiflis, Kazakistan’da ise Astana’da depolarının bulunduğunu belirtti.
 

Tırsan Treyler Satış Yöneticisi Recep Öndal Demirci de teslimat töreninde bir konuşma yaparak, “Teslimatını yapmış olduğumuz Tırsan Perdeli Multi Ride araçları, 1.000 – 1.070 mm arasındaki 5. Teker yüksekliğine sahip farklı çekicilerde de kullanılabilmektedir. Treylerin bu özelliği sayesinde iş ortaklarımız, operasyonlarında esneklik ve verimlilik sağlayacaktır. Ayrıca Tırsan, Türkiye’nin en geniş satış sonrası servislerinin sahibi olmasının yanı sıra, yurt dışında da 590 noktadan servis hizmetleri vermektedir. Bu sayede Tırsan olarak Logitrans gibi geniş coğrafyalarda lojistik hizmeti veren müşterilerimizin, hem yurt içinde hem de yurt dışındaki ülkelere yapmış operasyonlarında geniş servis ağımız ve çözüm odaklı hizmetlerimizle de yanında oluyoruz” dedi.


Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride Özellikleri
 

Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride treylerler, yükün emniyetli şekilde taşınabilmesi için, televre üzerindeki her biri 2,5 ton kapasiteli toplam 236 farklı noktadan bağlantı yapmaya olanak sağlayan K-Fix yük güvenlik sistemine ve Code XL yük emniyet sertifikasına sahiptir ve %100 tam uyumludur.
 

Mekanik çatı kaldırma sistemi sayesinde, 5 farklı iç net opsiyonu, hızlı yükleme ve boşaltma kolaylığı sunan Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride, yan kayar perde ve kayar çatı özelliği sayesinde müşterilerine maksimum verimliliği sunmaktadır. 7,2 ton forklift aks yüküne dayanıklı tabanı sayesinde, rampa yüklemelerinde maksimum taban dayanımı sağlamaktadır. Öte yandan aracın, şasi ve çelik aksamları çinko tri-elektron metoduna göre kataforez (KTL) kaplamalıdır.