Group 23 Group 22 126516 126509 Fill 4 Fill 1 Fill 1 Combined Shape feather:arrow-down-circle copy Group 9

HABERLER


TIRSAN’DAN GELİŞİM LOJİSTİK’E 25 ARAÇ TESLİMATI

TIRSAN’DAN GELİŞİM LOJİSTİK’E 25 ARAÇ TESLİMATI

10 Kasım 2023

Güvenilir lider Tırsan; lojistik sektörünün köklü firmalarından Gelişim Lojistik’e 25 adet Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride teslim etti.

Adapazarı fabrikasında gerçekleştirilen teslimat törenine, Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, Gelişim Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Hamze İneci, Gelişim Lojistik Genel Müdürü Abdurrahman İneci ve Tırsan Treyler Satış Yöneticisi Özgür Ayçiçek katılım gösterdi.

Teslimat töreninde açıklamalarda bulunan Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, “Tam 46 yıldır müşterilerimizi dinleyerek; yaptığımız her işe değer katıyor, en uygun koşulları sağlıyor, sürekli geliştiriyor ve üretmeye devam ediyoruz. Ar-Ge yetkinliğimiz ve üretim gücümüz ile taşımacılığın her sektöründeki müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam karşılıyoruz. Gelişim Lojistik ile 15 yılı aşkın zamandır çalışıyoruz. Kendileri kara, parsiyel, proje, ADR ve intermodal taşımacılık konularında senelerdir müşterilerine başarılı şekilde hizmet veriyorlar. Gelişim Lojistik ile daha uzun yıllar beraber çalışacağımıza inanıyorum” dedi.

Tırsan Araçları; Yakıt Tasarrufu Sağlıyor, Sağlamlığıyla Avantaj Sunuyor

Gelişim Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Hamze İneci gerçekleştirilen teslimat töreninde yaptığı konuşmada; “Sektörde öncü olmak için yola çıkan şirketimiz, kurulduğu günden bu yana ulusal ve uluslararası geniş bir coğrafyada hizmet vermeyi hedeflemiştir. Firmamız, kara, parsiyel, proje, ADR ve intermodal alanlarında müşterilerine taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyacına uygun ve onların beklentilerini en üst seviyede taşıyacak yaratıcı, uygulanabilir ve sürdürülebilir lojistik çözümler ve hizmetler sunmak kuruluşumuzun temel amacıdır. Tüm ihtiyaçlarımızı tam karşılayan Tırsan, bizim en önemli iş partnerimiz. Son alımını yapmış olduğumuz Tenteli Perdeli Multi Ride araçları ile müşterilerimize ihracat ve ithalat alanında güvenli taşımacılık hizmeti sağlayabilecek, müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına doğru zamanda cevap vererek, hızlı ve sonuç odaklı alternatif çözümler sunacağız. Tırsan araçlarının üzerlerinde bulunan çift seviyeli süspansiyon sistemi sayesinde filomuzdaki farklı lastik ve beşinci teker yüksekliklerine sahip çekicilerle kullanabiliyoruz bu da bizim için büyük imkan. Ayrıca treylerde bulunan 236 farklı noktadan bağlantı yapmaya olanak sağlayan K-Fix yük güvenlik sistemi ve Code XL yük emniyet sertifikası sayesinde, operasyonlarımızı kolay ve güvenilir şekilde gerçekleştirebiliyoruz. Böylece maksimum operasyonel verimlilik sağlıyor, yurt içi ve yurt dışındaki iş ortaklarımıza hızlı ve kaliteli hizmet sunabiliyoruz. Bununla birlikte Tırsan araçları, uzun yollarda bize hem yakıt tasarrufu sağlıyor hem de sağlamlığıyla bize güven veriyor. Bundan dolayı Müşterilerimize kaliteli ve hızlı hizmet vermek için araç tercihlerinde her zaman Tırsan’ı tercih edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride Özellikleri

Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride araçlar, çift süspansiyon sistemi ile ayarlanabilir beşinci teker yüksekliğine sahip olup, çekici ayırt etmez. Bu sayede hem midilli hem de yarı midilli çekiciler başta olmak üzere tüm çekicilerle eşleşebilir.

Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride treylerler, yükün emniyetli şekilde taşınabilmesi için, televre üzerindeki her biri 2,5 ton kapasiteli toplam 236 farklı noktadan bağlantı yapmaya olanak sağlayan K-Fix yük güvenlik sistemine ve Code XL yük emniyet sertifikasına sahiptir. Öte yandan aracın, şasi ve çelik aksamları çinko tri-elektron metoduna göre kataforez (KTL) kaplamalıdır.

Mekanik çatı kaldırma sistemi sayesinde; 5 farklı iç net opsiyonu, hızlı yükleme ve boşaltma kolaylığı sunan Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride, yan kayar perde ve kayar çatı özelliği sayesinde müşterilerine maksimum verimliliği sunmaktadır. 7,2 ton forklift aks yüküne dayanıklı tabanı sayesinde, rampa yüklemelerinde maksimum taban dayanımı sağlamaktadır. Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride, Gümrük Mevzuatı kurallarına tam uyumu ile uluslararası yük taşımacılığı gerçekleştiren müşterimiz için doğru çözümdür.