Group 23 Group 22 126516 126509 Fill 4 Fill 1 Fill 1 Combined Shape feather:arrow-down-circle copy Group 9

Konteyner Taşıyıcı

Konteyner Taşıyıcı

20 ft’den 45 ft high cube’e kadar bütün konteyner modellerini taşıyabilecek şekilde geliştirilen Tırsan Konteyner ürün ailesi liman taşımacılığı yapan müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını tam karşılar. 
 

Avrupa'nın en geniş ürün gamına sahip olan Tırsan, Sabit ve Uzayabilir Konteyner Şasiler, üstün manevra kabiliyeti ve kolay kullanımları sayesinde her türlü liman taşımacılığında müşterilerine güvenli ve hızlı operasyon sağlar.  

Tırsan, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği araçları ile rekabetçiliğini artırır ve geniş opsiyon yelpazesi ile tekil ihtiyaçlarını gözetir. Tırsan Konteyner Şasiler, özel tünelli şasi tasarımı ile High Cube uluslararası araç yükseklik sınırları aşılmadan taşımacılık yapılabilmesi sayesinde liman taşımalarında kolaylık sağlar. Araçların değiştirilebilir arka kapama sacı, kullanım sırasında meydana gelen kapama sacı hasarlarına karşı daha esnek çözümler sağlar. Şaside ve konteyner kilitlerinde kullanılan kataforez kaplama (KTL) teknolojisi sayesinde her türlü hava ve yol koşulunda mükemmel korozyon direnci gösterir. Tırsan, sunduğu metalizasyon opsiyonu sayesinde operasyonlarda çok karşılaşılan paslanma problemini de önler.