Group 23 Group 22 126516 126509 Fill 4 Fill 1 Fill 1 Combined Shape feather:arrow-down-circle copy Group 9

Tehlikeli Madde

Tehlikeli Madde

Yüksek Güvenlikli Taşıma

Güvenilir lider Tırsan, ödüllü Ar-Ge Merkezi'nde geliştirdiği yüksek güvenlikli ve verimli araçları ile tehlikeli madde taşımacılık standartlarını belirliyor.

Uzun yıllardır kazanmış olduğu tecrübeyle Tırsan'ın bünyesinde yer alan Kässbohrer Paslanmaz Tankerleri, Sıvı Tehlikeli Madde Taşımacılığında; kimya, petrol ve ilaç sektörleri başta olmak üzere, müşterilerinin emniyet ve verimlilik ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır.

Tehlikeli madde taşımacılığında, insan hayatı ve çevrenin korunması büyük önem taşımaktadır.  Tırsan Ar-Ge uzmalığı, spesifik kimyasal tanker çözümleri ve ileri teknolojisiyle donatılmış ürünlerini sunuyor.

Tırsan, 2016 yılında Yüksek Güvenlikli Bitüm Tankeri ile ‘Emniyet’ kategorisinde Treyler İnovasyon 2017 ödülünün sahibi olarak başarılarına bir yenisini daha ekledi.

TÜV ve DEKRA onaylı kaynakçılar tarafından üretilen Kässbohrer araçları, müşterilerin ihtiyacına uygun çözümler sunar. Kässbohrer Kimyasal Tankerleri 30m3'ten 42m3'e kadar üretilebilen hacimleri ile farklı tehlikeli maddelerin taşınmasını sağlamakla beraber, izolasyon, ısıtma ve boşaltım opsiyonları sağlar.

Tırsan'ın Kässbohrer araçları, dijital çözümleriyle de müşterilerinin operasyonel süreçlerini daha hızlı ve kolay yönetilmesini sağlar.