Group 23 Group 22 126516 126509 Fill 4 Fill 1 Fill 1 Combined Shape feather:arrow-down-circle copy Group 9

Gıda

Gıda

Gıda Taşımacılığında Verimli Çözümler

K.STL Yarı Römork Gıda Tankeri, kullanıcı dostu özellikleri ile maksimum güvenlik sunar. Poliüretan izolasyon kaplaması, standart 3 kompartmanı ve toplam 30 m3 kapasiteli paslanmaz çelik gövdesi ile K.STL aracı, meyve suları, sıvı yağlar, süt ve sıvı süt ürünleri gibi gıdaların taşınmasına hizmet eden IN sınıfı ATP sertifikasına sahiptir.

Operasyonel kolaylık için özel tasarlanmış olan Tırsan'ın Kässbohrer marka Yarı Römork Gıda Tankerlerinin içerisinde yer alan temizleme hattı, tankın içerisindeki her noktaya ulaşacak şekilde geliştirilmiştir. Özel tank tasarımı ve özenli işçiliği sayesinde aracın iç yüzeyinde herhangi bir kalıntı oluşmamaktadır. K.STL ürün ailesi, izolasyon kaplaması olarak elektropolisajlı paslanmaz çelik yüzey sunarak, tankın içi kadar dış temizliğini de kolaylaştırır ve müşterilerinin operasyon maliyetlerini minimize eder.

K.STL ürün ailesinin tüm ekipmanları Kritik Kontrol Noktaları ve Tehlike Analizi (KKNTA) 'ne göre değerlendirilmiş ve sıvı gıda taşımaya uygunluğu kanıtlanmıştır. Kässbohrer yarı römork gıda tankeri serisi K.STL, düşük boş ağırlığı ile hem verimlilik hem çevre dostu bir taşıma sağlar.