Group 23 Group 22 126516 126509 Fill 4 Fill 1 Fill 1 Combined Shape feather:arrow-down-circle copy Group 9

HABERLER


ŞIĞVA TRANS ULUSLARARASI NAKLİYAT TIRSAN FRİGO İLE FİLOSUNU GÜÇLENDİRİYOR

ŞIĞVA TRANS ULUSLARARASI NAKLİYAT TIRSAN FRİGO İLE FİLOSUNU GÜÇLENDİRİYOR

25 Kasım 2014

Tırsan bayisi Gelecek Otomotiv tarafından satışı gerçekleştirilen treylerlerin teslimat töreni Şığva Trans Uluslararası Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Şığva, Gelecek Otomotiv Kamyon Satış Müdürü Serdar Ulak ve Tırsan Yurtiçi Satış Genel Müdür Yardımcısı Ercan Kulaksız’ın katılımı ile gerçekleşti. Söz konusu teslimatla birlikte Şığva Trans Uluslararası Nakliyat filosundaki Tırsan treyler sayısı 70’e ulaşırken, projenin tamamlanması ile bu rakam 100’ün üzerine çıkacaktır.

Şığva Trans Uluslararası Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Şığva gerçekleştirilen törende yaptığı açıklamada: “Tırsan markasına duymuş olduğumuz güven,  her ürün gamında olduğu gibi frigo segmentinde de Tırsan’ın pazar lideri ve Avrupa’nın üçüncü büyük treyler üretici olması öncelikli tercih sebebimizdir. Sahip olduğu geniş bayi ve servis ağı sayesinde vermiş olduğu hizmetler de bizim için büyük avantaj,” dedi. “Özellikle Tırsan Frigo şasisinin sahip olduğu çinko tri-elektron metoduna göre yapılan kataforez kaplama sayesinde araçlar paslanmaya karşı 10 yıl boyunca garanti altına alınmaktadır. Tırsan araçların 2. el değeri yüksek. Biz de araçları hemen satabiliyoruz. Ayrıca, Tırsan FRC sınıfı ATP sertifikalı ağır izolasyonlu Frigo aracın soğuk zincir taşımacılığını kusursuz yerine getirmesi bizim aradığımız temel özellikleri karşılıyor ve sahip olduğu özel izolasyon, soğutma ünitesinin çalışmasına bağlı yakıt sarfiyatını aşağı çekiyor,” ifadelerini kullandı. Şığva, “Yeni yatırımlarımızda da Tırsan ve bölgemizin güçlü bayisi Gelecek Otomotiv ile işbirliğimizin artarak devam etmesini diliyoruz,” diye ekledi.

Ağırlıklı olarak kuru yük, donmuş gıda, yaş sebze ve meyve taşımacılığı yapan Şığva Trans Uluslararası Nakliyat, yurt içinde yürüttüğü etkin lojistik hizmetlerini Irak ve Avrupa ülkelerinde de devam ettirmektedir.