Group 23 Group 22 126516 126509 Fill 4 Fill 1 Fill 1 Combined Shape feather:arrow-down-circle copy Group 9

HABERLER


TIRSAN’DAN ARS-PET ULUSLARARASI NAKLİYAT’A FİLO TESLİMATI

TIRSAN’DAN ARS-PET ULUSLARARASI NAKLİYAT’A FİLO TESLİMATI

21 Kasım 2014

İzmir ARS-PET Uluslararası Nakliyat’ın garajında düzenlenen törene ARS-PET Uluslararası Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Savaşan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cem Savaşan ve DAF-TIRSAN Satış Müdürü Ertuğrul Erkoç katıldı.

ARS-PET Uluslararası Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Savaşan gerçekleşen teslimat töreninde Tırsan’ı tercih etme nedenlerini şu şekilde açıkladı: “İlk önce markaya duymuş olduğumuz güven ve Tırsan treylerlerin, şasisinin KTL kaplamalı oluşu sayesinde 10 yıl paslanmazlık sağlaması, böylece araçların 2.el değerinin yüksek olması tercihimizi ilk belirleyenler. Tırsan’ın K-fix bağlama sistemi de, yüklerimizi emniyetli şekilde sabitleyebilme olanağı sağlaması bakımından Tırsan araçlarını tercih etmemizde rol oynamaktadır.” Savaşan, “Ayrıca ‘Tren Yükleme Sistemi’ sayesinde yakıt tasarrufunun artması, tamir bakım masrafı, lastik ve işletme maliyetlerinin ise azalıyor olması da bizim için büyük avantaj,” dedi.

Merkezi İzmir olan ARS-PET Uluslararası Nakliyat’ın İtalya’da da ofisi bulunmaktadır. Ağırlıklı olarak Avrupa ülkelerine otomotiv ve yedek parça taşımacılığı yapan ARS-PET firması, yurtiçinde de müşterilerine lojistik hizmeti sunmaktadır.