Group 23 Group 22 126516 126509 Fill 4 Fill 1 Fill 1 Combined Shape feather:arrow-down-circle copy Group 9

HABERLER


TIRSAN, LOGITRANS FUARINDA TALSON ARACINI SERGİLEYECEK

TIRSAN, LOGITRANS FUARINDA TALSON ARACINI SERGİLEYECEK

13 Kasım 2014

Salon 10 Stand 215’te lojistik sektörünün buluştuğu fuarda müşterileri ile bir araya gelecek olan Tırsan, ADR mevzuatına uygun Talson Hafif İzoleli Hava Kargo Semi-Treyler aracını sergileyecek.

Talson Hafif İzoleli Hava Kargo Semi-Treyler:
• Araç dış yüzeyi alüminyum panellerden oluşmaktadır bu sayede korozyon ve aşınmaya karşı oldukça dayanıklıdır.
• Talson’un kendini taşıyan üst yapısı sayesinde müşterilerine hafiflik avantajı sunmaktadır. Bu avantaj ile araç dolu iken daha fazla yükleme imkanı sağlarken, boşken ise yakıt tüketimini düşürmektedir.
• Sahip olduğu galvanizli şasi yapısı uzun yıllar paslanmayı engellemektedir.
• Talson araçları perçinli panel yapısı ile bakım-onarım ihtiyacını %20 azaltmaktadır.

Avrupa hava kargo taşımacılığının lideri Talson semi-treylerler, patentli Talstep®, Taldrive® ve Talfix® sistemleri ile kutu tipi taşımacılık alanında ayrıcalıklı çözümler sunmaktadır. Bu araçlar 3.030 mm iç net ile en büyük hava kargo paletlerinin bile rahatlıkla taşınmasına olanak sağlar. Uçak oval bir yapıya sahip olduğu için farklı hava kargo paletlerinin taşınmasını gerektirmektedir. Talson, farklı yükseklik ve genişlikteki paletlerin tamamını kolaylıkla taşıyabilmektedir. Sahip olduğu 2.500 mm iç genişliği ve hafif izolasyonlu yapısı sayesinde çiçek ve elektronik malzeme taşıma imkanı da sağlamaktadır. İsteğe bağlı olarak, soğutucu ünite ile entegre edilerek de kullanılabilmektedir.