Group 23 Group 22 126516 126509 Fill 4 Fill 1 Fill 1 Combined Shape feather:arrow-down-circle copy Group 9

HABERLER


TALSON’DAN VERHOEVEN LOGİSTİCS’E FİLO TESLİMATI

TALSON’DAN VERHOEVEN LOGİSTİCS’E FİLO TESLİMATI

13 Kasım 2014

Bu son partinin teslimatı ile birlikte, Verhoeven Lojistik’in Talson filosu 56 adede ulaştı.

Hollanda, Uden merkezli Verhoeven Logistics’in Ukrayna ve Polonya’da ofisi, Almanya, İngiltere, Fransa, İtalya ve Çek Cumhuriyeti’nde ise temsilcilikleri bulunuyor. Şirket, ulusal ve uluslararası ölçekte ulaşım ve dağıtım, depolama ve lojistik hizmetleri sağlamaktadır.

İlk Talson aracını 2011 yılında alan Verhoeven Logistics, Talfix®’in çift kat yük yükleme konusunda sağladığı esnekliğin yanı sıra, aracın bakımındaki kolaylığın makul bir fiyata iyi kalite sunması dolayısıyla Talson filosunu genişletmeye devam ettiğini ifade ediyor.

Talson TGM TAL tekstil taşıyıcı treyler, çok amaçlı alüminyum yan panelleri Talfix® ile tekstil taşımacılığında devrim yarattı. Üzerinde 10 binden fazla yük sabitleme ve askı çubuğu takılabilecek slot bulunan Talfix® paneller; yük sabitleme sistemi ve  çift kat  olarak da kullanılabiliyor. Talson’un kendinden destekli üst yapısı ve galvanizli hafif şasisi daha fazla yükleme kapasitesi sağlarken, TGM TAL, en zorlu koşullarda dahi sağlamlık ve güvenilirliği ile öne çıkıyor. Talson TGM TAL, değerli kargoların taşınmasında gerekli güvenlik özellikleri ile de alıcıların ilgisini çekiyor.