Group 23 Group 22 126516 126509 Fill 4 Fill 1 Fill 1 Combined Shape feather:arrow-down-circle copy Group 9

HABERLER


Ars-Pet Uluslararası Nakliyat’ın Tek Tercihi Tırsan

Ars-Pet Uluslararası Nakliyat’ın Tek Tercihi Tırsan

16 Kasım 2015

Tırsan, ARS-PET Uluslararası Nakliyat’a 20 adet tren yüklemeli Tırsan Perdeli Mega semi-treyler teslim etti. Tırsan Adapazarı Fabrikasında gerçekleştirilen törene Tırsan Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu,  ARS-PET Uluslararası Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Savaşan, Yönetim Kurulu Üyeleri Aslan Savaşan, Cem Savaşan ve DAF-TIRSAN Satış Müdürü Ertuğrul Erkoç katıldı. 


Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu basın toplantısında yaptığı konuşmada, “Bugün burada filosunun tamamı Tırsan araçlardan oluşan bir firmaya teslimat yapıyoruz. ARS-PET firmasına yakın zamanda 120 adet treyler teslim etmiş olduk; bu bizim için çok önemli. Bu da şunu gösteriyor ki müşteri ile iyi ilişki hem sürdürülebilirliği sağlıyor hem de memnuniyeti garanti altına alıyor,” açıklamasında bulundu.


Nuhoğlu, “Tırsan olarak yeni ürünler, yeni bakış açıları, müşteri ihtiyaçları ve taşıma modlarına göre rekabetçi olmak için müşteri ile sürekli yan yana olarak farkımızı ortaya koyacağız. Böylece müşterimiz kazanacak, ihracatçı kazanacak, ülke kazanacak ve doğal olarak Tırsan da bu konudaki başarısını sürdürecektir,” dedi.


Çetin Nuhoğlu, “Teslimatını gerçekleştirdiğimiz araçların tasarımı özeldir ve tasarımı Ayhan Bey’e aittir. Onun yönlendirmesi ve Tırsan Ar-Ge merkezimizde bulunan uzman mühendislerimizin çalışmaları ile ortaya çıkmış bir modeldir. Hem fikirden dolayı hem de bizi bu konuda tekrar tercih ettiği için kendisine teşekkür ediyoruz,” ifadesini kullandı.


Tırsan Treylerlerden Çok Memnunuz


ARS-PET Uluslararası Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Savaşan, “Öncelikle şunu belirtmek isterim ki Tırsan marka treylerlerden çok memnunuz. Tırsan Adapazarı Fabrikasına ilk olarak 1995 senesinde gelmiştik. Şu an görüyorum ki uçak moduna geçmişler. İşçilik çok güzel, hataya yer yok. Ben arabadan çok iyi anlarım, yapılan işçilik ve kaynak çok güzel. Örneğin 1995 senesinde ilk aldığımız Tırsan treylerlerin hiç birisinde şasi çatlaması olmadı ve hiç kaynak yaptırma ihtiyacı duymadık,” açıklamasında bulundu.


Biz Tırsan’dan Başka Marka Bilmeyiz


ARS-PET Uluslararası Nakliyat Yönetim Üyesi Aslan Savaşan yaptığı açıklamada, “Bugün burada başta Sayın Çetin Nuhoğlu ve Tırsan ailesi olarak bizleri ağırladığınız için büyük mutluluk duyuyoruz. Firma olarak 50 yıldır nakliye sektörünün içerisindeyiz. 330 tane treylerimiz var, bu dönemde de 120 alımımız oldu. Biz başka bir markanın treylerini hiç kullanmadık. Tırsan’dan başka marka da bilmeyiz. Tırsan, nakliye sektörünün her daim neye ihtiyaç duyduğunun bilincinde olan bir firma, gerek kullandığı materyaller gerekse ürettiği araçlar olsun her konunda dört dörtlük,” dedi.


Savaşan, “Fabrikayı gezdikten sonra da Tırsan’ın ne kadar ileri bir teknolojiye sahip olduğunu bir kez daha görmüş olduk. Özelikle Türk sermayesi olan bir fabrikayı burada görmek bizim için çok önemli. Bizler de müşteri olarak bu başarıda pay sahibi olduğumuzu düşünüyor ve çok mutlu oluyoruz. Çetin Bey’i ve Tırsan ailesini bu başarılarından dolayı tebrik ediyoruz. Tırsan treyler kullanmaktan çok memnunuz ve ilerleyen dönemlerde de devam etmesini diliyoruz,” ifadesini kullandı.


Taşımacılık Sektöründe İzmir’de Bir Numarayız


Aslan Savaşan, “Taşımacılık sektöründe firma olarak İzmir’de bir numarayız. Sefer sayısı olarak Türkiye’de 6. sıradayız. Bizler taşımacılığı çok iyi bildiğimiz ve yaptığımız için bu sektörde her zaman var olacağız. Taşımacılık hiçbir zaman bitmeyecektir. Ekonominin seçimden sonra düzeleceğine inanıyoruz. Bizler istihdam sağlayan insanlar olarak buna devam etmeliyiz,” dedi.


Rakiplerimizden Bir Adım Öndeyiz 


Çetin Nuhoğlu, “Böyle bir tesis gerçekten dünyada çok nadir görülür. Bir Türk firması olarak biz bunu başardık. Bekçisinden, kaynakçısına, montajcısından her bir çalışanımız ile böyle güçlü ve müthiş bir ekip oluşturduk. Sahip olduğumuz bu ekip ruhu Avrupa’daki hedeflerimizi yakalamamız için önemli bir güç kaynağı oluşturmaktadır. Avrupa’daki rakiplerimize baktığımızda açıkçası inanılmaz önlerdeyiz. Gerek kalitemiz, gerek kapasitemiz, gerekse fabrikamızın yerleşimi ve sistemleriyle. Tüm müşterilerimizin markamıza duyduğu güven, satıştan tutun üretime kadar tüm ekibin başarısıdır. Gururluyum, Türkiye’de var olan bir markanın rakipleriyle kıyaslandığında her açıdan önde olması beni sevindiriyor,” açıklamasında bulundu.


Müşterilerimizin Her Zaman Yanındayız


Nuhoğlu son olarak, “Tırsan’ın en önemli farkı her müşterilerinin her koşulda yanında olmasıdır. Bünyemizde bulunan AloTır müşteri hizmetlerindeki personelimiz her gün 50 müşterimizi arayıp şikâyet ve taleplerini dinleyerek, gerekli birimlere bilgi verir. Böylece müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha hızlı ve kolay çözümler sunarız,” dedi.