Group 23 Group 22 126516 126509 Fill 4 Fill 1 Fill 1 Combined Shape feather:arrow-down-circle copy Group 9

HABERLER


Talson’dan Leatrans Internatıonal’a Talson TGM TAL Teslimatı

Talson’dan Leatrans Internatıonal’a Talson TGM TAL Teslimatı

27 Kasım 2015

Türkiye’nin lider treyler üreticisi Tırsan bünyesinde yer alan Avrupa’nın kutu treylerdeki öncü ismi Talson, merkezi İrlanda’nın Limerick şehri olan Leatrans International’a 4 adet Talfix® donanımlı Talson TGM TAL treyler teslimatı gerçekleştirdi.

Teslimat törenine katılan Leatrans International CEO’su Ken Leahy, Talson semi-treylerlerin, TALFIX® teknolojisi ve üst yapılarının sağlamlığı sayesinde çift katlı yük taşıma ihtiyaçlarına en iyi çözümü sunduğunu ifade etti. Çok amaçlı kullanılabilen TALFIX® teknolojisinin farklı boyutlardaki paletlerin çift katlı taşınması için farklı kombinasyonlar oluşturma avantajı sunmasından dolayı Talson’u tercih ettiklerini belirtti.

Talson, Güvenli Taşımacılıkta Rakiplerden Bir Adım Önde

Talson, ürünlerin hızlı ve güvenli taşınabilmesi için TAPA (Transported Asset Protection Association – Değerli Ürünlerin Taşınması Birliği),  DIN EN 12642 Code XL sertifikalarına ve kriterlerine sahiptir.

Leatrans International İrlanda’nın yanı sıra İngiltere ve Doğu Avrupa’da kara, hava ve deniz taşımacılığı alanında lojistik hizmeti vermektedir.

Talson TGM TAL Tekstil Taşıyıcı Treyler

Talson TGM TAL tekstil taşıyıcı treyler, çok amaçlı kullanım olanağı sunan alüminyum yan panel teknolojisi Talfix® ile tekstil taşımacılığında devrim yarattı. Üzerinde 10 binden fazla yük sabitleme ve askı çubuğu takılabilecek slot bulunan Talfix® paneller; yük sabitleme sistemi ve çift kat olarak da kullanılmaktadır. Talson’un kendinden destekli üst yapısı ve galvanizli hafif şasisi aracın yükleme kapasitesini artırırken, TGM TAL, en zorlu koşullarda dahi sağlamlık ve güvenilirliği ile öne çıkmaktadır. Talson TGM TAL, değerli kargoların taşınmasında gerekli güvenlik özellikleri ile de alıcıların ilgisini çekmektedir.