Group 23 Group 22 126516 126509 Fill 4 Fill 1 Fill 1 Combined Shape feather:arrow-down-circle copy Group 9

HABERLER


Faruk Ağdemir Lojistik’in Tercihi Tırsan Konteyner Taşıyıcı Oldu

Faruk Ağdemir Lojistik’in Tercihi Tırsan Konteyner Taşıyıcı Oldu

30 Ekim 2015

Faruk Ağdemir Lojistik 4 adet Tırsan SHG.S 40 konteyner taşıyıcı semi-treyleri, Tırsan Adapazarı fabrikasında düzenlenen törenle teslim aldı. Tırsan bayisi Bursa Ağır Vasıta tarafından satışı gerçekleştirilen araçların teslimat töreni, Faruk Ağdemir Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ebubekir Ağdemir, Satış Müdürü Şener Mutlu, Bursa Ağır Vasıta Bölge Müdürü Serkan Yazıcı ve Satış Temsilcisi İbrahim Çiftçi ve Tırsan Treyler Teslimat Uzmanı Serhat Engin’in katılımı ile gerçekleşti.


Faruk Ağdemir Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ebubekir Ağdemir gerçekleştirilen törende yaptığı açıklamada, “Tırsan markasını öncelikli tercih etme sebebimiz araçların kalitesi ve Tırsan’ın pazar lideri olarak çalışma şartlarımıza en uygun araçları üretmesidir. Ayrıca araçların şasisinin cıvata bağlantılı olması yedek parça tedariki ve servis süresini azaltarak bize zaman avantajı sağlamaktadır,” dedi.

Ağdemir, “Öte yandan Tırsan konteyner taşıyıcıların 20 ft ile 45 ft arasında ebatlarda konteyner taşıyabilme özelliğine sahip olmaları operasylarımızı oldukça kolaylaştırmaktadır. Araçların şasisinin mukavemetinin güçlü olması ve şasinin KTL kaplı olması da bizim için memnuniyet verici. Bu sayede araçlarımızın 2.el değeri de yükselmektedir,” açıklamasında bulundu.


Bursa-Gemlik merkezli Faruk Ağdemir Lojistik, ağırlıklı olarak yurtiçinde konteyner taşımacılığı alanında lojistik hizmet vermektedir.