Group 23 Group 22 126516 126509 Fill 4 Fill 1 Fill 1 Combined Shape feather:arrow-down-circle copy Group 9

HABERLER


Idealogıstıcs Verhoeven’intercihi Yine Talson Oldu

Idealogıstıcs Verhoeven’intercihi Yine Talson Oldu

30 Ekim 2015

38 yıldır Türkiye’nin lider treyler üreticisi olan Tırsan bünyesinde yer alan Avrupa’nın kutu treylerdeki öncü ismi Talson, Hollandalı İdealogistics Verhoeven’e 15 adet Talfix® donanımlı Talson TGM TAL treyler teslimatı gerçekleştirdi. İlk Talson aracını 2011 yılında alan Idealogistics Verhoeven’in filosunda 71 adet Talson treyler bulunmaktadır.


Teslimat törenine katılan Idealogistics Verhoeven CEO’su Louis Bardoel, Talson semi-treylerlerin, uluslararası standart geliştirme ve uygulama çalışmalarıyla birlikte, TAPA (Transported Asset Protection Association – Taşınan Değerli Ürünlerin Korunması Birliği) standartları gereği; endüstriyel uygulamalara yatkınlığı, teknolojik yapısı ile olası tedarik zinciri güvenlik tehditlerine karşı proaktif önlemler sağlaması, kalite ve yeteneği bir arada sunmasından dolayı Talson’u tercih ettiğini belirtti.


Louis Bardoel ayrıca, TALFIX® teknolojisi ile üst yapının sağlamlığı sayesinde Talson’un çift katlı yük taşıma ihtiyaçlarına en iyi çözümü sunduğunu belirtirken, çok amaçlı kullanılabilen TALFIX® teknolojisinin farklı boyutlarda paletlerin çift katlı taşınması için farklı kombinasyonlar oluşturma avantajı sağladığının da altını çizdi.


Hollanda, Uden merkezli Idealogistics Verhoeven’in Ukrayna ve Polonya’da ofisi, Almanya, İngiltere, Fransa, İtalya ve Çek Cumhuriyeti’nde ise temsilcilikleri bulunmaktadır. Firma, ulusal ve uluslararası alanda ulaşım ve dağıtım, depolama ve lojistik hizmeti sağlamaktadır.


Talson TGM TAL Tekstil Taşıyıcı Treyler


Talson TGM TAL tekstil taşıyıcı treyler, çok amaçlı alüminyum yan panelleri Talfix® ile tekstil taşımacılığında devrim yarattı. Üzerinde 10 binden fazla yük sabitleme ve askı çubuğu takılabilecek slot bulunan Talfix® paneller; yük sabitleme sistemi ve çift kat  olarak da kullanılmaktadır. Talson’un kendinden destekli üst yapısı ve galvanizli hafif şasisi daha fazla yükleme kapasitesi sağlarken, TGM TAL en zorlu koşullarda dahi sağlamlık ve güvenilirliği ile öne çıkmaktadır. Talson TGM TAL, değerli kargoların taşınmasında gerekli güvenlik özellikleri ile de alıcıların ilgisini çekmektedir.