Group 23 Group 22 126516 126509 Fill 4 Fill 1 Fill 1 Combined Shape feather:arrow-down-circle copy Group 9

HABERLER


Tırsan, 2015 Patent Başvuru Sıralamasında 5.Sıraya Yükseldi

Tırsan, 2015 Patent Başvuru Sıralamasında 5.Sıraya Yükseldi

06 Ağustos 2015

Toplam 10 patent ile 2014 yılında Türk Patent Enstitüsü sıralamasında 29. sırada yer alan Tırsan; 2015 yılının ilk yarısında gerçekleştirdiği çalışmalar sayesinde toplam 16 patent ile yılın ilk yarısına ait sıralamada 24 sıra birden yükselerek 5. sıraya yükseldi. 

Tırsan Üstün Ar-Ge Gücü ile Büyümeye Devam Ediyor


Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu yaptığı açıklamada, “Tırsan olarak kendi teknolojisini üreten, geliştirdiği ürün ve hizmet çözümleri ile Avrupa’nın ilk 3 üreticisinden biri olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Yenilikleri hayata geçirmedeki hünerimiz, mükemmeliyetçi mühendislik bakış açısını uygulamaya taşıdığımızın göstergesi olan Ar-Ge başarımız, Türk Patent Enstitüsü tarafından yayınlanan, 2015 yılı birinci yarıyıl içerisinde patent başvuru sıralamasında Tırsan Treyler San. ve Tic. A.Ş. olarak 5. sırada yer almış olmakla taçlanmıştır,” dedi. 


Nuhoğlu, “Tırsan’ın Türkiye treyler sektöründe sahip olduğu rakipsiz üretim gücü, iş ortakları ile kurmuş olduğu uzun vadeli işbirlikleri ve sürekli olarak devam eden Ar-Ge yatırımları daha da büyüyerek güçlenmeye devam edecektir. Bu başarıya imza atmakta payı olan tüm çalışanlarımızı kutlar, başarılarımızın devamını dilerim,” ifadesini kullandı.