Group 23 Group 22 126516 126509 Fill 4 Fill 1 Fill 1 Combined Shape feather:arrow-down-circle copy Group 9

HABERLER


ABC Lojistik Her Zaman Tek Tercihimiz Tırsan Dedi

ABC Lojistik Her Zaman Tek Tercihimiz Tırsan Dedi

20 Temmuz 2015

Tırsan, ABC Lojistik’e 150 adet tren yüklemeli Tırsan Brandalı Maxima Plus semi-treylerleri teslim etti.

Tırsan Adapazarı Fabrikasında gerçekleştirilen törene, Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, ABC Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ergun Bilen, Tırsan Yurtiçi Satış Genel Müdür Yardımcısı Ercan Kulaksız ve DAF-TIRSAN Satış Müdürü Ertuğrul Erkoç katılım gösterdi.

ABC Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ergun Bilen, gerçekleşen teslimat töreninde yaptığı açıklamada, “Tırsan markasını öncelikle tercih etme nedenlerimiz treylerlerin sağlamlığı, Tırsan’ın sektörün lideri olması ve marka güvenirliğidir,” dedi. Bilen, “Ayrıca, treylerlerin şasi ve tüm kaynaklı komponentlerinin paslanmaya karşı olarak kataforez [KTL] kaplı olması sayesinde araçlarımız 10 yıl paslanmazlık garantisi altında. Bu da bizim için büyük avantaj,” sözleriyle Tırsan treylerlerin uzun vadedeki performansına vurgu yaptı.

Ergun Bilen, sözlerine “Firmamız özellikle tren ve deniz yolu ile taşımacılık yapmaktadır. Filomuzda önceden bulunan ve buna ek olarak yeni alımını yapmış olduğumuz intermodal taşımacılığa uygun Tırsan treylerler sayesinde hem zamandan hem maliyetten tasarruf ediyoruz. Öte yandan DAF- Tırsan’ın sahip olduğu geniş servis ağı, satış sonrası hızlı ve müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak vermiş olduğu hizmetler bizim için oldukça memnuniyet verici,” açıklamasında bulundu.

Merkezi Kayseri olan ABC Lojistik’in Kayseri’de 90.000 m2 garajı, 45.000 m2 deposu ve İstanbul’da ofisi bulunmaktadır. Ağırlıklı olarak AB ve Asya ülkelerine taşımacılık yapan firma, karayolu taşımacılığı, ağır yük taşımacılığı (Low bed), tehlikeli madde taşımacılığı, sürerek taşımacılık, konteyner taşımacılığı, intermodal ve kombine taşımacılığının yanı sıra gıda, grupaj, mobilya, makine, makine aksamları ve hızlı express taşıma hizmetleri alanında da müşterilerine lojistik hizmeti sunmaktadır.