Group 23 Group 22 126516 126509 Fill 4 Fill 1 Fill 1 Combined Shape feather:arrow-down-circle copy Group 9

Türkiye’nin lider treyler üreticisi Tırsan, kurulduğu 1977 yılından bu yana olduğu gibi Türkiye treyler sektörüne öncülük ederek standartları yükseltmeye devam ediyor.


Tırsan, daha önce benzeri görülmemiş bir yeniliğe imza atarak, tenteli/perdeli, aluminyum ve paslanmaz tanker,  aluminyum silobas, konteyner şasi, platform, standartve hidrolik low-bed, frigo ve kutu tipi treyler ürün gruplarında 5 yıla varan garanti uygulamasını başlattı. Buna göre, 1 Mart 2016 tarihinden itibaren geçerli olacak uygulamayla Tırsan, mevcut 2 yıl garantinin üzerine +1 veya +3 yıl garantiyi opsiyon listesine aldı.


Dahası, mart ayından başlayarak üç ay boyunca tenteli/perdeli, açık kasa, konteyner taşıyıcı ve frigo ürün gruplarında +3 yıl garanti opsiyonu seçildiğinde toplam 5 yıllık garantiyi ücretsiz olarak sunacaktır.


Buna ek olarak, Tırsan Finans’ın mart ayına özel kampanyasıyla seçilen ürün gruplarında 60 aya varan vade seçenekleri sunan Tırsan, Türkiye taşımacılık sektörünün yeni yatırımlarına destek sağlayacaktır.


Tırsan’ın devrim niteliğindeki yeniliğini tanıtmak için, Kavacık Asia Princess Otel’de 2 Mart Çarşamba günü düzenlenen basın toplantısında konuşan Tırsan Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, “Tırsan olarak 1977 yılından bu yana Türkiye treyler sektörünün ülkemiz taşımacılığına yaraşır bir şekilde ilerlemesi için çalışıyoruz. Tırsan’ın yolculuğu Türkiye taşımacılık sektörünün hikayesidir. Türkiye’nin ilk ve tek treyler Ar-Ge merkezini kurararak kendi patentli teknolojilerimizi geliştirdik. Gelişmenin ancak hep beraber olacağına inanarak, ülkenin geleceğine inananarak ürünlerimizi sürekli olarak geliştirdik. Şimdi ulaştığımız noktada Tırsan sadece üretim teknolojileriyle değil, sunduğu satış sonrası hizmetlerle, finansman desteğiyle de Türkiye’nin lider treyler üreticisidir,” açıklamasını yaptı.


 “Lider olmanın sorumluluğunu taşıyoruz ve bunun öncü olmayı, sektöre zor zamanında güven vermeyi, sektörün yanında durmayı gerektirdiğini biliyoruz. Taşımacımızın her anında yanında olmak için Türkiye’nin en geniş ve yetkinlik bakımından kıyas kabul etmez servis ağını kurduk. 51 servis noktasıyla Türkiye’nin her yerinde uzman bir kadroyla araçlarımızın kesintisiz hizmet vermesini garantiliyoruz. Bugün de daha önce benzeri görülmemiş bir hizmeti duyurmak için toplandık.”


Nuhoğlu, “Taşımacımızın alın teriyle yaptığı yatırımı korumak, maliyetlerini en aza çekerek önünü görmesini sağlamak, araçlarımızın toplam sahip olma maliyetini düşürmek için, ürünlerimizde 5 yıl garanti ve 5 yıla kadar vade uygulamasını başlattık. Tırsan kullanıcısı bundan böyle sadece Türkiye’de değil, Avrupa’nın 23 ülkesinde, Rusya’da, hatta isterse Güney Kore’de bile yetkin servislerimizin bakım ve onarım hizmetlerinden 5 yıla varan süreyle faydalanabilecek. Bu uygulamanın araçların ikinci el değerini artıracağına, araçlarını yenilemek istediğinde taşımacımızın finansman bulmasında destek olacağına, dolayısıyla ciddi bir katma değer yaratacağına inanıyoruz. Hayırlı olsun,” dedi.


Türkiye’de 51 servis noktası ile hizmet veren Tırsan, hem satışları hem de servis ağı bakımından Avrupa’nın en hızlı büyüyen treyler üreticisidir. Sadece geçtiğimiz üç ayda Avrupa’da yetkili servis ağına 168 yeni lokasyon ekleyen Tırsan, Avrupa’nın 23 ülkesinde, Rusya’da ve Güney Kore’de toplam 335 yetkili servisle hizmet vermektedir. Tırsan bünyesinde yapılan uzman eğitimleriyle Tırsan bilgi birikimiyle donatılan teknisyenler, orijinal yedek parça desteği ile Tırsan araçlarının yola sağlam basmasını sağlayarak kullanıcısının yükünü hafifletmektedir.