Group 23 Group 22 126516 126509 Fill 4 Fill 1 Fill 1 Combined Shape feather:arrow-down-circle copy Group 9

INTERMODAL

INTERMODAL

TREN YÜKLEMELİ TEKSTİL TAŞIYICI

Tırsan bünyesinde yer alan Talson tren yüklemeli tekstil taşıyıcı mega kutu semi treyler, sahip olduğu en yüksek iç net ve hacim kapasitesi ve sağlam aluminyum üst yapısı ile intermodal taşımacılık yapan müşterilerine operayonel mükemmellik sağlar.

Değerli kargoların taşınmasında gerekli güvenlik özellikleri ile müşterilerine tam emniyet imkanı sunan Talson Tren Yüklemeli Tekstil Taşıyıcı TTG.TAL kutu aracı,  sahip olduğu e-f-g tren taşıma özelliği sayesinde intermodal taşımacılıkta da müşterilerine avantaj sağlıyor. Intermodal taşımacılığa özel olarak geliştirilen Talson’un hafif ve uzun ömürlü kutu aracı, kendi kendini destekleyen yenilikçi gövde yapısı, özel alüminyum katmanlı tasarıma sahiptir. Modüler alüminyum yan paneller ve alüminyum omega profiller yoluyla gerektiğinde aracın hasarlı panelleri kutunun tamamı değiştirilmeden  ucuz ve hızlı bir  şekilde tamir edilebilmektedir. Hafif ve kaliteli alüminyumdan üretilen kutu aracı güneş ışınlarına karşı direnci yüksek ve eskimeye karşı oldukça dayanıklı olduğundan müşterilerine uzun ömür avantajı sunar.    

Talson'un intermodal kutu araçları, daha düşük navlun değeri, daha hızlı operasyon süresi, düşük bakım giderleri ve yüksek ikinci el değeri ile nakliyecilere birçok avantajı aynı anda sunuyor. TTG.TAL kutu aracı tren yükleme özelliği ile yakıt tüketimini azaltarak düşük karbon salınımı sağlar. 

Üzerinde 10 binden fazla yük sabitleme ve askı çubuğu takılabilecek delik bulunan Talfix® paneller; giysilerin aracın içine kolayca asılmasını ve güvene taşınmasını sağlıyor. Patentli Talfix®  yük emniyet sisteminin bir parçası olan, her biri 1 daN kapasiteli çift katlı bar, aracın içinde ikinci bir katman oluşturarak maksimum yük kapasitesi sunuyor. Talfix®, 1 m'de 700 kg kapasiteli, farklı seviyelerde yükleme imkânı sağlayan çift katlı operasyonlar için de uygundur. Talson, ürünlerin güvenli taşınabilmesi için TAPA (Transported Asset Protection Association – Değerli Ürünlerin Taşınması Birliği), kriterlerine sahiptir. Talson kutu araçlarının yüksek mukavemetli üst yapısı CodeXL standartlarına %100 uyumludur.