Group 23 Group 22 126516 126509 Fill 4 Fill 1 Fill 1 Combined Shape feather:arrow-down-circle copy Group 9

Kutu

Kutu

Tırsan bünyesinde yer alan Talson kutu araçları, havacılık mühendisliğinden esinlenerek tasarlanan aluminyum üst yapısı ile tekstil taşımacılığında ve değerli kargo taşımacılığnda müşterilerinin operasyonlarına tam verimlilik sağlıyor.

Tırsan bünyesinde yer alan Avrupa'nın önde gelen kutu üreticilerinden Talson, sahip olduğu kendinden destekli alüminyum üst yapı tasarımı ve perçinli panelleri ile aracın ömrünü uzatır, kolay bakım ve  tamirat avantajı sağlar.Tırsan kutu ürün ailesi içinde;Tekstil Taşıyıcı Kutu araçları Mega TGG.TAL, Standart TGM.TAL ve Intermodal Tekstil Taşıyıcı Kutu aracı TTG.TAL ile müşterilerinin güvenli yük taşımacılığı ihtiyaçlarını tam karşılamaktadır.   

Talson' un tüm aluminyum kutu araçları patentli Talfix iç yapısı ile hem tekstil taşımacılığı, hem çift kat yükleme hem de yük güvenliği sağlamaktadır. 
 
Üzerinde 10 binden fazla yük sabitleme ve askı çubuğu takılabilecek delik bulunan Talfix® paneller; giysilerin aracın içine kolayca asılmasını ve güvenle taşınmasını sağlıyor.  Patentli Talfix®  yük emniyet sisteminin bir parçası olan, çift kat barları ile aracın içinde ikinci bir katman oluşturarak maksimum yük kapasitesi sunuyor. 

Talson kutu araçlarının yüksek mukavemetli üst yapısı CodeXL standartlarına %100 uyumludur. Talson, sahip olduğu yüksek güvenlikli kilit opsiyonları ile TAPA (Transported Asset Protection Association – Değerli Ürünlerin Taşınması Birliği) standartlarını tam karşılamaktadır.