Group 23 Group 22 126516 126509 Fill 4 Fill 1 Fill 1 Combined Shape feather:arrow-down-circle copy Group 9

TEKSTİL

TEKSTİL

TEKSTİL TAŞIMACILIĞINDA DEVRİM

Çok amaçlı alüminyum Talfix® iç yapısı ile tekstil taşımacılığında devrim yaratan Talson Tekstil Taşıyıcı Kutu Semi Treyler, uzun ömürlü sağlam yapısı ve güvenilirliği ile öne çıkıyor.

Tırsan’ın Talson Tekstil Taşıyıcı ürün grubu içinde; Mega Kutu Aracı TGG / TAL ve Standart Kutu Aracı TGM.TAL ile müşterilerinin güvenli yük taşımacılığı ihtiyaçlarını tam karşılamaktadır.

Üzerinde 10 binden fazla yük sabitleme ve askı çubuğu takılabilecek delik bulunan Talfix® paneller; giysilerin aracın içine kolayca asılmasını ve güvenle taşınmasını sağlıyor. Talfix iç yapısı; ayrıca çift kat yükleme ve yük güvenliği için de kullanılmaktadır.Çift kat barları Talfix panellere takılarak ikinci bir katman oluşturulur ve çift kat yükleme ile maksimum yük kapasitesi sunar.

Talson’un geliştirdiği hafif ve uzun ömürlü kutunun kendi kendini destekleyen yenilikçi gövde yapısı, özel alüminyum katmanlı tasarıma sahiptir. Modüler alüminyum perçinli yan paneller ve alüminyum omega profiller yoluyla gerektiğinde aracın hasarlı panelleri kutunun tamamı değiştirilmeden ucuz ve hızlı bir şekilde tamir edilebilmektedir. Hafif ve kaliteli alüminyumdan üretilen kutu aracı güneş ışınlarına karşı direnci yüksek ve eskimeye karşı oldukça dayanıklı olması ile müşterilerine uzun ömür sunar.
Bu sayede ayrıca aracın 2. el değerini de artırmaktadır. 


Talson kutu araçlarının yüksek mukavemetli üst yapısı CodeXL standartlarına %100 uyumludur. Talson, sahip olduğu yüksek güvenlikli kilit opsiyonları ile TAPA (Transported Asset Protection Association – Değerli Ürünlerin Taşınması Birliği) standartlarını tam karşılamaktadır.