Group 23 Group 22 126516 126509 Fill 4 Fill 1 Fill 1 Combined Shape feather:arrow-down-circle copy Group 9

Sabit

Sabit

Ağır Taşımacılık için En Hafif Low Bed

Tırsan'ın Kässbohrer marka sabit standart Low Bed ürün grubu, 875 mm'lik düşük platform yüksekliği ve 7.800 kg'dan başlayan düşük boş ağırlığı ile iş makineleri, endüstriyel kazanlar ve mermer bloklar gibi güvenliğin ön planda olduğu, yüksek kapasiteli taşımacılık operasyonlarınızda en ideal çözümünüzdür.

En düşük ağırlığı ile, mermer bloklar ve endüstriyel kazanlar gibi işlenmemiş malzeme ve endüstriyel yüklerinizi güvenle taşımanızı mümkün kılan Kässbohrer Sabit Low Bed ürün grubu müşterilerine ödüllü Ar-Ge merkezimizde  geliştirilmiş şasisi ile her zaman maksimum dayanıklılık, 40'dan fazla çeşitli rampamız ile en çeşitli operasyonlarınızda en verimli çözümü sağlar. Sabit Low Bed ürün grubu müşterilerine 3 ve 4 dingil seçenekleri ile farklı ağırlıkta yük taşıma imkanı ve serseri dingil opsiyonu ile maksimum dönüş kabiliyeti sağlarken, metalizasyon ile en zorlu iklim koşullarında dahi uzun ürün ömrünü garanti eder.

Sabit Low Bed ürün grubu hem televrelerde hem taban üzerinde bulunan baba yuvaları ve 30'dan fazla yük bağlama halkaları ile maksimum operasyonel güvenlik sağlar.