Üretim tesislerimizde, her ürün segmenti için bağımsız bir KOBİ mantığıyla çalışan 4 farklı fabrikamız bulunmaktadır. Ürün yelpazemiz içerisinde perdeli ve tenteli semi-treyler, açık kasa ve konteyner taşıyıcı, damper, alüminyum ve paslanmaz çelikten tanker ile alüminyum silolar, frigo kutu araçlar, low-bed ve low-loader taşıyıcılar yer alır.

Çözüm mühendisliğimizde, öncelikli olarak yenilikçi treyler çözüm fikirlerimizi proje aşaması ve dizayn aşamasına getirip, sonrasında uzman mühendis kadromuz ile sanal ortamda fikirlerimizi gerçeğe dönüştürmek için çalışmalara başlarız.

 

Bilgisayar destekli komponentler ve sistem simulasyonları aracılığıyla, genel olarak treyler mimarisindeki sanal performans, yük dağılımı, gerilim yığılması, yol stabilitesi, aerodinamikler ve elektrik sistemleri üretilen dizaynlar üzerinde test edilir.

 

Bunun yanı sıra, sanayideki trendleri öngörmek ve müşterilerimizi bir adım ileri taşımak için teknoloji araştırma enstitüleri ve alanlarının en iyisi olan iş ortaklarımızla birlikte çalışırız.