Group 23 Group 22 126516 126509 Fill 4 Fill 1 Fill 1 Combined Shape feather:arrow-down-circle copy Group 9

Tırsan Etik İlkeleri


Tırsan Etik İlkeleri

TIRSAN Treyler Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi kurulduğu günden bugüne karayolu taşımacılık sektöründe Türkiye’nin lideri ve Avrupa’nın ilk üç treyler üreticisinden biri olarak, kendi teknolojisini üreten, geliştirdiği ürün ve hizmet çözümleri ile müşteri ihtiyaçlarına yön veren bir dünya markası olmayı, ayrıca sosyal ve çevresel sürdürebilirlik için, tüm paydaşlarımız ile uzun soluklu bir iş birliği içinde çalışmayı vizyonu olarak belirlemiştir.

 

TIRSAN, bu vizyonu çerçevesinde, uluslararası deneyimlerinin sonucunda oluşturduğu zengin ürün çeşitliliği, uzman çalışanları, güçlü Ar-Ge ve yalın üretim altyapısı ile müşterilerinin rekabet gücünü arttırma misyonu ile çalışır.

 

TIRSAN, misyonunu gerçekleştirirken, her zaman dürüst, adil, hukuka uyumlu hareket eder ve en yüksek etik standartlara bağlıdır.

 

TIRSAN, her zaman ticari ilişki kurduğu gerçek ve tüzel kişilerden çevre bilinci, iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili mevzuata uyumdan ödün vermeyen etik değerlere sahip olmasını talep eder.

 

TIRSAN, uluslararası yeni çalışanları ve paydaşları ile farklı yerel ve uluslararası düzenlemelere tabi coğrafyalarda ve aynı zamanda küresel ticaret kurallarının geliştiği koşullarda, başarıyla büyümektedir.

 

Başarılarımızın sürdürülebilirliği ve kalıcılığı için tüm çalışanlarımız ve paydaşlarımıza destek olmak ve yol göstermek amacıyla Tırsan Etik İlkeleri yürürlüğe alınmıştır.

 

Tırsan Etik İlkeleri, TIRSAN bünyesindeki faaliyetlerde taviz vermeksizin benimsenen iş etiği ilkelerinin yazılı olarak derlenmiş halidir.

 

TIRSAN Etik İlkelerine ve ilişkili politikalarına aşağıdaki butonlar üzerinden erişebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TIRSAN tarafından yayınlanan Etik İlkeler ve politikalara aykırı bir durumun yaşanması durumunda aşağıda yer alan butona tıklayarak TIRSAN Etik İlkeler Kurulu'na bildirim yapabilirsiniz.

 

Etik İlkeler İhlali İhbar Hattı