Group 23 Group 22 126516 126509 Fill 4 Fill 1 Fill 1 Combined Shape feather:arrow-down-circle copy Group 9

Çiçek Taşıyıcı

Çiçek Taşıyıcı

Çiçek Taşıyıcı Frigo Semi-Treyler ile Narin Yüklerinize Tam Koruma

Tırsan’ın Çiçek taşımacılığı için özel olarak geliştirdiği T.SRI F Frigo ürün grubu, hassas ve narin bozulabilir ürünler için güvenli ve çoklu yük taşıma özellikleri ile operasyonel verimlilik sağlayarak soğuk zincir taşımacılığına uygundur.

Tırsan ödüllü Ar-Ge merkezinde yetkin ekipleriyle ,2.500 mm iç genişlik ve 2.700 mm iç yüksekliğe sahip olarak dizayn edilen, T.SRI F frigo ürün grubu, çiçek taşımacılığına tam uyumludur ve aynı zamanda standart frigo araçlarının tüm özellilerini karşılar.

T.SRI F sahip olduğu panele entegre gömme yük sabitleme rayları ile maximum güvenlik sağlar. Ayrıca araçın geniş iç hacmi, müşterilerine operasyonlarında hızlı ve kolay yükleme-boşaltım imkanı sunar. Daha esnek çözümler için, ara bölme duvarı opsiyonuyla, çift iklimlendirme sağlayarak aynı anda farklı ürün taşımacılığı imkanı sunar. Mekanik ve elektronik kilit çözümleriyle değerli yükleri, hırsızlığa karşı korur. Medikal ürün taşımacılığı için ise Pharma sertifikası opsiyon olarak sunulmaktadır Tüm frigo ailesinin standardı olan, 7.2 ton tabandayanımlı aluminyum taban, 500 lt aluminyum mazot depoosu, yemek dolabı ve çift paslanmaz boru kilit sistemine sahip güçlü arka kapı sunulmaktadır.