Group 23 Group 22 126516 126509 Fill 4 Fill 1 Fill 1 Combined Shape feather:arrow-down-circle copy Group 9

Çift Katlı

Çift Katlı

Çift Katlı Frigo Semi-Treyler ile Geniş Yükleme Seçenekleri

Tırsan T.SRI P Çift Katlı Frigo ürün grubu, toplamda 66 europallet ve ikinci katta 10 ton kapasitesine ulaşabilen çift katlı yükleme özelliği ile üst üste istifleme yapılamayan ürünler için müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel olarak üretilmiştir.

Çift katlı Tırsan Frigo ürün grubu, standart frigoların tüm özelliklerine sahip olmanın yanı sıra, panellere gömme çift kat ray teknolojisi ile iç genişlik kazanımı sağlayarak, 24 ray ve 22 bar ile dizayn edilmiştir. Standart olarak sunulan 22 adet yük sabitleme barı ile ikinci katta 10 tona kadar yük taşıma imkanı sunar ve toplamda 66 Euro palet kapasitesi ile çözüm avantajı sağlar. Çift kat rayları üzerindeki barlar, taşınılacak yüke göre ayarlanarak, farklı boyutlardaki ürünler için yükleme avantajı ve müşterilerine operasyonel verimlilik sunar.

Daha esnek çözümler için, ara bölme duvarı opsiyonuyla, çift iklimlendirme sağlayarak aynı anda farklı ürün taşımacılığı imkanı sunar. Yük sabitleme ray ve barlarıyla, yük güvenliğini max seviyeye çıkarır. Mekanik ve elektronik kilit çözümleriyle değerli yükleri, hırsızlığa karşı korur. Medikal ürün taşımacılığı için ise Pharma sertifikası opsiyon olarak sunulmaktadır Tüm frigo ailesinin standardı olan, 7.2 ton taban dayanımlı aluminyum taban, 240 lt plastik mazot deposu, yemek dolabı ve çift paslanmaz boru kilit sistemine sahip güçlü arka kapı sunulmaktadır.