Group 23 Group 22 126516 126509 Fill 4 Fill 1 Fill 1 Combined Shape feather:arrow-down-circle copy Group 9

Konteyner Taşıyıcı

Konteyner Taşıyıcı

HIZLI VE GÜVENLİ TAŞIMACILIK İÇİN TIRSAN KONTEYNER TAŞIYICI

Tırsan Konteyner Taşıyıcı Ailesi , 20 ft’den 45 ft high cube’e kadar bütün konteyner modellerini taşıyabilmektedir. Multifonksiyonel modellerden tek tip konteyner taşımacılığı ve 20/30 ft tank konteyner taşımacılığına kadar geniş ürün yelpazesine sahip Tırsan Konteyner Şasi Ailesi, 1.100 5. Teker yüksekliği ile 3.980 mm’lik gabari yüksekliği  sunmaktadır. Bu sayede müşteriler Avrupa’daki bütün ülkelerde yasal sınırlar altında taşımacılık yapabilmektedir.

Geniş ürün gamına sahip olan Tırsan Konteyner Şasiler, üstün manevra kabiliyeti ve kolay kullanımları sayesinde her türlü liman operasyonlarında müşterilerine rahat ve hızlı kullanım sağlar. Tırsan, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği araçları ile kullanıcılara geniş opsiyon yelpazesi de sunmaktadır. Araçların değiştirilebilir arka kapama sacı kullanım sırasında meydana gelebilecek kapama sacı hasarlarına karşı daha esnek çözümler sağlar.

Şaside ve konteyner kilitlerinde kullanılan kataforez kaplama (KTL )teknolojisi sayesinde her türlü hava ve yol koşulunda mükemmel korozyon direnci gösterir. Dünyadaki tüm iklim koşullarında 10 yıl pas yürümezlik garantisi sunan Tırsan Konteyner Şasiler, üstün performansları ile müşterilerine kolaylık sağlar. Ayrıca özel tünelli şasi tasarımı ile High Cube uluslararası araç yükseklik sınırları aşılmadan taşımacılık yapılabilmektedir.