Group 23 Group 22 126516 126509 Fill 4 Fill 1 Fill 1 Combined Shape feather:arrow-down-circle copy Group 9

Tırsan Buz Frigo

‘Tırsan Buz Frigo’ Soğuk Zincirin Zirvesi
En hafif, En güçlü, En Verimli

En hafif: Tırsan Buz Frigo, sağlamlaştırılmış eşsiz izolasyonlu üst yapısı, ileri seviye güçlendirilmiş şasisi, en güçlü taban yapısı ve yüksek dayanıklılığıyla standart olarak sunulan 500 L alüminyum mazot tankı, çelik yemek dolabı, takım dolabı, paslanmaz su deposu, bir adet yedek lastik ve sepet tipi stepne taşıyıcı dahil 7.490 kg ağırlık ile pazardaki en hafif frigodur.

En verimli: Tırsan ileri nesil Tırsan Buz Frigo ailesinde, dünyanın en yüksek izolasyon standardı GRP (Cam Takviyeli Poliester) poliüretan panelle üretilen, K-Değeri 0,31 W/m²K ile senede 1000 litre yakıt tasarrufu sağlayan, bakım onarımı hali hazırda hızlı ve az maliyetli üst yapı teknolojisini en ince detayına kadar yeniden tasarlayarak, bağlantı noktaları ve çerçevelerindeki iyileştirmeler ile daha yüksek sağlamlığa ve yüksek performansa ulaştırıyor.

En güçlü: Tırsan Buz Frigo ailesi, en sağlam şasisi de daha ileri seviye geliştirilmiş, zemine gömülü deveboynu şasi ve sağlam tek parça king pin yapısıyla mükemmel bir denge sunuyor. KTL kaplı deveboynu şasinin zeminle entegrasyonu, güçlü bir temel oluştururken iç alanın maksimum kullanımını sağlayarak, maksimum iç net yükseklik ile en yüksek taşıma hacmi sunuyor. Tırsan ödüllü Ar-Ge merkezinde 1 milyon km yol testlerinden geçen Tırsan Buz Frigo ürün ailesi sağlamlık garantisi sunuyor.

HACCP hijyen sertifikasına sahip Adapazarı mega kampüste üretilen, ATP, FRC ve Pharma sertifikalarını sunan, Code XL ve ADR uyumlu, Tırsan Buz Frigo ürün ailesi, Tırsan Buz Frigo, Tırsan Buz Frigo Çift Kat ve Tırsan Buz Frigo Çiçek olarak 3 farklı ürün ile soğuk zincir taşımacılığını zirveye taşıyor.