Group 23 Group 22 126516 126509 Fill 4 Fill 1 Fill 1 Combined Shape feather:arrow-down-circle copy Group 9

Standart

Standart

Tüm İklim Koşullarında Maksimum Performans

Tırsan Standart Frigo ürün grubu, güçlü şasi yapısı sayesinde tüm coğrafi yol koşullarının üstesinden gelir ve yüksek izolasyona sahip CTP sandviç panel teknolojisi ile de soğuk zincir taşımacılığında her zaman güven sunar.

Müşterilerinin en çeşitli operasyonel ihtiyaçlarını tam karşılayan, +50 ile - 50 derecede arasında zorlu iklim ve coğrafi koşullara göre geliştirilmiş Tırsan Standart Frigo araçlarında, 2.650 mm iç net, 7.2 ton taban dayanımlı kolay temizlenebilen tek parça alüminyum taban, 500 lt alüminyum mazot deposu, çift paslanmaz boru kilit sistemine sahip güçlü arka kapı, havalandırma brandası, led ışıklarla donatılmış çelik yemek dolabı, bir adet yedek lastik ve 1.dingil kaldırma standart olarak sunulmaktadır.

Sahip olduğu geniş opsiyon seçenekleriyle Tırsan T.SRI C Frigo araçları kullanıcılarının operasyonlarında verimlilik ve güven sağlar. Ara bölme duvarı opsiyonuyla, çift iklimlendirme sağlayarak aynı anda farklı ürün taşımacılığı imkanı sunar. Yük sabitleme ray ve barlarıyla, yük güvenliğini maksimum seviyeye çıkarır. Mekanik ve elektronik kilit çözümleriyle değerli yükleri, hırsızlığa karşı korur. Medikal ürün taşımacılığı için ise Pharma sertifikası opsiyon olarak sunulmaktadır.