Group 23 Group 22 126516 126509 Fill 4 Fill 1 Fill 1 Combined Shape feather:arrow-down-circle copy Group 9

T.SRI C / 10 - 12 / 27


T.SRI C / 10 - 12 / 27

CTP panel teknoloji ile en zorlu iklim ve coğrafi koşullarında maksimum performans sunan Tırsan Standart frigo araçları 2.650mm iç net ve 7.2 ton taban dayanımı sunmaktadır.

Sahip olduğu geniş opsiyon seçenekleriyle Tırsan T.SRI C Frigo araçları kullanıcılarının operasyonlarına katkıda bulunarak verimlilik ve güven sağlar. Ara bölme duvarı opsiyonuyla, çift iklimlendirme sağlayarak aynı anda farklı ürün taşımacılığı imkanı sunar. Yük sabitleme ray ve barlarıyla, yük güvenliğini max seviyeye çıkarır. Mekanik ve elektronik kilit çözümleriyle değerli yükleri, hırsızlığa karşı korur. Medikal ürün taşımacılığı için ise Pharma sertifikası opsiyon olarak sunulmaktadır.

Tırsan Frigo araçları, sizin tercihlerinize göre sunduğu Telematik çözümleriyle de uydu sistemi üzerinden treylerleri izleyerek sürekli bilgi akışı sağlar ve müşterinin operasyonlarına tam destek olur. Tırsan en dayanıklı üretim standardı olarak şasi ve tüm kaynaklı komponentleri kataforez (KTL) kaplamalı olup 10 yıl pas yürümezlik garantilidir.

TEKNIK ÖLÇÜLER

5.Teker Yüksekliği (H5) 1.120 mm
Deve Boynu (NH) 10 mm
Dingil Mesafesi (Wb) 7.450 mm
Dış Uzunluk (L) 13.600 mm
İç Uzunluk (Il) 13.385 mm
Araç Genişliği (W) 2.600 mm
İç Genişlik (IW) 2.460 mm
İç Net Yüksekliği (IH) 2.650 mm
Boş Ağırlık ±%3 8.300 kg

TEKNIK KAPASITE

King Pin Kapasitesi 12.000 kg
Dingil Yükü 27.000 kg
Toplam Ağırlık 39.000 kg

TEKNIK BILGI

Şasi Yüksek mukavemetli S 700 MC malzemeden I kesitli 2 adet kaynaklı lonjerondan meydana gelmiş olup, araları gerekli ana kros, king pin ve kroslardan oluşmaktadır.
Fren Sistemi UN ECE R13 regülasyonuna uygun, antiblokaj (ABS) ve yalpa kontrol sistemi (RSS) içeren çift devreli elektro-pnömatik Wabco marka EBS 2S/2M fren sistemi.
Lastik Ebadı 385/65 R22.5
Dingiller BPW marka, havalı süspansiyonlu ve disk frenli dingillere sahiptir.
Elektrik Sistemi Araç üzerinde Aspöck Europoint 3 marka ampüllü tip 24 V arka aydınlatmalar bulunmaktadır: Ön panel üzerinde 4 adet beyaz renkli LED poziyon lambası bulunmaktadır. Aracın arka kısmında 2 adet LED kırmızı renkli üst pozisyon lambası bulunmaktadır. Yan paneller her birininde 4 er adet LED turuncu renkli işaret lambası bulunmaktadır. Ayrıca 2 adet ampullü tip plakalık aydınlatma lambası bulunmaktadır.
Taban Döşeme EN 283 normuna uygun, 7.200 kg forklift aks yüküne dayanıklı, 135 mm kalınlığında, kroslar ile takviye edilerek izole edilmiş ve üst yüzeyinde 3 mm kalınlığında damla desenli alüminyuma sahip taban bulunmaktadır.
Genel Üst Yapı Tipi 61 mm kalınlığında, kompozit destek parçaları ile mukavemeti ve izolasyonu arttırılmış cam takviyeli polyester sandviç yan paneller. 73 mm kalınlığındaki ön panel soğutucu ünite montajı için hazırlanmıştır. Yan paneller ve ön panel iç yüzeyi boyunca 250 mm yüksekliğinde alüminyum etek sacı bulunmaktadır. Bu etek sacları, kutu mukavemetini artırmak için zemine kaynaklanmıştır. 85 mm kalınlığında çift kanatlı, kanatların çevresi özel contalar ile çevrilmiş CTP sandviç kompozit kapılar mevcuttur. Arka kapının alt kısmına 140 mm yüksekliğinde alüminyum etek sacı takılmıştır. Menteşeleri korumak için arka çerçeve yüksekliğinde dikey olarak yerleştirilmiş kauçuk rampa dayamalar bulunmaktadır. Aracın arka konstrüksiyonunu iyileştirmek için arka babanın içine ekstra CTP profiller yerleştirilmiştir. 84 mm kalınlığında kompozit sandviç tavan bulunmaktadır. Tavanda 4 adet LED tavana entegre iç aydınlatma lambası bulunmaktadır.